طوفان Amphan از دست دادن دلار تخمین زده می 13bn در هند ممکن است افزایش در بنگلادش

همسایه بنگلادش نیز کاهش یافت و در طوفان Amphan مسیر روز چهارشنبه در ابتدا گفت: آن را به حال دچار ریزش از 11 میلیارد taka (130 میلیون دلار). اما این می تواند افزایش, دولت, مقامات گفت.

دو کشور از دست داده اند حداقل 102 نفر در طوفان, قدرتمند ترین در بیش از یک دهه عمدتا به دلیل از خانه فرو می ریزد و برق. بیش از 3 میلیون نفر تخلیه شدند قبل از Amphan محصل جلوگیری از تعداد زیادی از مرگ و میر.

گردباد تحت تاثیر بیش از 13 میلیون نفر – برخی از از دست دادن خانه ها و محصولات زراعی و اراضی و بیش از 1.5 میلیون خانه ها آسیب دیده اند, دو, West Bengal مقامات دولتی به رویترز گفت.

در North 24 Parganas منطقه در جنوب غرب بنگال 700 روستا سرازیر شدند و 80,000 مردم خود را از دست داده و خانه و این بار از هند روزنامه گزارش شده است.

صدها هزار نفر در امداد اردوگاه در سراسر کشور, مقامات گفت: نگرانی که سهل انگاری اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای می تواند سوخت و گسترش coronavirus موارد است.

در کلکته پایتخت ایالت مقامات تلاش برای حذف باقی مانده از جاده ها و حذف درختان سقوط کرد که به عنوان طوفان, بسته بندی بادها از 133 متر (83 مایل) در ساعت این شهر 14 میلیون برای ساعت.

طوفان نیز تخریب زمین های کشاورزی در بنگلادش کم ارتفاع ساحلی مناطق آسیب است که به احتمال زیاد خواهد شد به مخاطره می اندازد معیشت, غیر انتفاعی, ActionAid گفت.

“جوامع نیاز فوری به عنوان حمایت از آنها بدون نیازهای اولیه مانند غذا و آب تمیز و مواد به بازسازی خانه های خود” فرح کبیر کشور مدیر ActionAid بنگلادش گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de