اهدا پلاسما مزایای COVID-19 بيمار در ما مطالعه

این مطالعه نشان داد روند به سمت بهتر بقاء اما تعداد بیماران بود و این نتایج را نمی توان به عنوان درخواست خود را به بیماران در ونتیلاتورهای مکانیکی محققان در نیویورک کوه سینا مرکز پزشکی گفت.

Mt. سینا تجزیه و تحلیل نتایج برای 39 بستری بیماران مبتلا به COVID-19 که دریافت نقاهت پلاسما انتقال نسبت به نتایج برای بیماران مبتلا به دقت همسان پزشکی وضعیت.

“این یک مطالعه گذشته نگر مورد مطالعه کنترل شده. آن را نمی باید به دقت از یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده به طوری که هنوز هم باید انجام شود” دکتر نیکول Bouvier, یک متخصص بیماری های عفونی در Mt. سینا و مطالعه منجر نویسنده و گفتگو کرد.

“این نشان می دهد که وعده نقاهت پلاسما موثر است.”

نزدیک به 70 درصد از 39 بيمار در بالا جریان اکسیژن و 10 درصد در تهویه مکانیکی. پس از دو هفته بیماری بدتر شده و در 18 درصد از پلاسمای بیماران و 24 درصد از کنترل بیماران.

به عنوان از آوریل 1, نزدیک به 13 درصد از پلاسما گیرنده مرده بود در مقایسه با بیش از 24 درصد از کنترل بیماران با 72 درصد و 67 درصد مرخص شدن زنده است.

افرادی که زنده ماندن یک بیماری عفونی مانند COVID-19 چپ خون حاوی آنتی بادی و یا پروتئین های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با یک ویروس است. خون جزء است که حامل این آنتی بادی می تواند جمع آوری شده و با توجه به تازگی بیماران آلوده است – آن است که شناخته شده به عنوان “نقاهت پلاسما.”

بیمارستان ها در سراسر جهان شده اند با استفاده از پلاسمای اهدا شده توسط بهبود COVID-19 بيمار اما شده است وجود دارد کمی اطلاعات در مورد نحوه موثر درمان است.

سازمان غذا و داروی آمریکا در تاریخ 1 مه به اورژانس تصویب به Gilead Sciences Inc داروی ضد ویروسی remdesivir برای COVID-19 مبتنی بر داده های نشان می دهد که این کاهش زمان بستری شدن در بیمارستان با 31 درصد در مقایسه با دارونما اما نمی توانست اثر قابل توجهی در بقا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de