گسترش وام به طور خودکار به همه واجد شرایط وام بدون ترس از 3cs را: FM Sitharaman به بانک

She expressed hope that from June 1, liquidity would start flowing from banks without any new collateral.او ابراز امیدواری کرد که از ژوئن 1 نقدینگی را شروع جریان از بانک ها بدون هر گونه وثیقه های جدید است. (فایل تصویر)

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت: بانک ها خواسته شده است به گسترش وام به طور خودکار واجد شرایط وام بدون ترس از 3cs را — CBI CVC و CAG.

او گفت: حذف دستورالعمل داده شده در جلسه با مدیران و پزشکان از بخش دولتی به بانک ها و موسسات مالی در روز جمعه که بانک ها نباید ترس به گسترش وام به 100 درصد تضمین داده شده است توسط دولت است.

اخبار مرتبط

در صورت پیش فرض از بانک های فردی و یا رسمی خواهد شد بريدن تا او گفت: در یک گفتگو با بی جی پی رهبر Nalin Kohli آپلود شده بر روی این سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“دیروز من تکرار کرد که گفت: اگر یک تصمیم اشتباه می رود و در صورت وجود از دست دادن دولت داده است 100 درصد تضمین در حال حاضر. آن است که در همه حال رفتن به در فرد و رسمی در بانک و در نتیجه بدون ترس آنها را باید از این مسیر به صورت خودکار در این معنا همه واجد شرایط اضافی برای وام مدت و بیشتر سرمایه در گردش باید با توجه به” او گفت:.

به عنوان بخشی از Rs 20.97 قیمت لاخ کرور جامع بسته اقتصادی دولت اعلام کرد: اورژانس خط اعتباری تضمین طرح (ECLGS) ارزش تومان 3-لاخ کرور برای MSME بخش ضربه سخت coronavirus بحران است.

آن است که گفت: که واقعی لب گنده تصمیم گیری در بخش بانکی در حال نهفته به دلیل نگرانی از شدت آزار و اذیت توسط 3cs را–Central Bureau of Investigation (CBI) مرکزی هوشیاری کمیسیون (CVC) و حسابرسی و حسابرسی عمومی (CAG).

وزارت مالیه گرفته است چند مرحله را برای کاستن از ترس آن از جمله خروج برخی از اطلاعیه ها که باعث شد ترس در میان بانکداران, او گفت:.

“…نگرانی های این بانک ها را تا به حال در ذهن خود زودتر و ممکن است حتی در حال حاضر کاملا به خوبی تاسیس شده است. در واقع از طریق تاریخ و زمان آخرین من 7-8 ماه من صرف حداقل سه بار با بانک ها می گویند که ترس از 3cs را به عنوان آنها اشاره به ابتکارات CVC و همچنین CAG نباید در ذهن خود,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که مورد انتقاد در مورد ترک بسیاری از بخش های مهم از جمله مهمان نوازی خودرو و حمل و نقل هوایی عمران در اقتصادی بسته Sitharaman گفت: دولت گرفته نمی شود یک رویکرد بخشی اما یک رویکرد جامع.

“به جز کشاورزی و بخش قدرت که در آن اصلاحات خواهد بود انجام شده دیگر از آن من آمده اند تا با هر بخشی مرجع. آنچه در حال حاضر تبدیل شود و MSME بسته آن شامل MSME و همچنین با هدف دست زدن به دیگران (بخش) بیش از حد..پس این بخش که شما با اشاره به سود نیز می تواند از طریق این” او گفت:.

آن است که مبتنی بر این درک است که هر سازمانی “با برخی از قرار گرفتن در معرض به بانک و با برخی از سرمایه و یا با برخی از گردش در صورتی که نیاز اضافی در وام واژه های اضافی و سرمایه در گردش به منظور خرید مواد خود را به راه اندازی مجدد به منظور قادر به پرداخت برخی از هزینه های ثابت می توانید آن را که در مسیر” او گفت:.

او ابراز امیدواری کرد که از ژوئن 1 نقدینگی را شروع جریان از بانک ها بدون هر گونه وثیقه های جدید است.

در این جلسه با بانکداران از وزیر اقتصاد گفت: آن تاکید کرد که این وام باید تحریم شود در یک شیوه ای ساده و در صورت امکان به صورت دیجیتالی برای جلوگیری از هر گونه تماس فیزیکی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de