FBI ارشد سفارشات داخلی بررسی به پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دستیار مایکل فلین

واشنگتن, مارس 23

دو هفته پس از وزارت دادگستری به دنبال رها کردن اتهامات علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین FBI مدیر دستور یک بررسی داخلی در روز جمعه از سوی دفتر تحقیقات که منجر به فلین دادستان است.

فلین بازنشسته ارتش سپهبد که همچنین توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, گناه التماس کرد در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مذاکراتش با سرگئی Kislyak, روسیه سفیر ایالات متحده در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

این کاوشگر به دستور FBI مدیر کریستوفر Wray را “تعیین اینکه آیا هر زمان کارکنان درگیر در سوء” در بررسی فلین و “ارزیابی هر FBI سیاست های روش یا کنترل” است که نیاز به تغییر سازمان در بیانیه ای گفت.

اتهامات ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی که مستند روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016 برای افزایش تهمت نامزدی. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش را محکوم کرد اف بی آی تحقیقات از تماس بین مبارزات انتخاباتی خود و روس ها. Wray قبلا گفته او باور ندارد FBI ناعادلانه هدف قرار مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

وزارت دادگستری در مارس 7 خواسته ما منطقه قاضی مورچه سالیوان به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین زیر فشار افکار عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان سیاسی. فلین به دنبال به برداشت خود را از گناه و متهم FBI از فریب او را. سالیوان است که قرار است در ماه ژوئیه 16 جلسه در این موضوع.

دموکرات ها و برخی سابق دادستان فدرال را متهم به دادستان کل ویلیام Barr از سیاسی ما سیستم عدالت کیفری به نفع تهمت همکاران در پرونده های جنایی.

تهمت که به نام اف بی آی “به شدت شکسته” منصوب Wray پس از شلیک James Comey به عنوان مدیر FBI در سال 2017. رئیس جمهور berated Wray در ماه دسامبر پس از یک وزارت دادگستری داخلی ناظر گزارش هیچ شواهدی از تعصب سیاسی زمانی که اف بی آی شروع به بررسی ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de