هیئت منصفه اتهامات مردی را با تهدید به گسترش coronavirus

تمپا (ایالات متحده), 22 مارس

فلوریدا مرد متهم سرفه و تف افسران پلیس در حالی که ادعا می شود با آلوده coronavirus مجرم شناخته شد در فدرال مسئول تروریسم.

یک هیئت منصفه فدرال در تمپا بازگشت کیفرخواست یکشنبه شارژ جیمز جمال کاری, 31, با ارتکاب یک سلاح بیولوژیکی جعل با توجه به سوابق دادگاه. او قبلا متهم شده است با شکایت کیفری در ماه گذشته. او چهره تا 5 سال در زندان فدرال اگر محکوم کرد.

کاری وکیل ساموئل Landes گفت: در یک ایمیل که دادستان در حال کشش یک قانون به معنای برای تروریست ها برای پوشش اجرا از آسیاب پلیس روبرو می شوند.

“ایالات متحده وکیل موقعیت در این مورد را به هر یک از میلیون ها نفر از COVID-19 بيمار در اختیار داشتن’ از یک سلاح بیولوژیکی,” Landes گفت.

سن پترزبورگ افسران پلیس در پاسخ به خشونت تماس مربوط به کاری در مارس 27, با توجه به اسناد دادگاه. در طول بازداشت خود کاری اعلام کرد که او آلوده با COVID-19 و سرفه بر روی یک افسر بازوی پلیس گفت:.

کاری پیوند با خارج از زندان روز بعد و پلیس بعدها به نام به همان محل اقامت کاری که در آن دستگیر شده بود یک روز زودتر.

در طول بازداشت دوم کاری تف بر یک افسر چندین بار ضربه زدن داخل دهان خود را با خون پر از بزاق دادستان گفت. کاری دوباره ادعا کرد که این coronavirus خندید و اعلام کرد که از گسترش این ویروس در اطراف.

اجرای قانون به دست آمده حکم برای تست کاری برای COVID-19 و نتیجه منفی بود. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de