چگونه به سرب در طول یک فاجعه

Leaders who do not prepare for every circumstance can make mistakes and affect the confidence that employees and stakeholders have in the organization.رهبران که آیا آماده برای هر شرایط می توانند اشتباه کنند و بر اعتماد به نفس است که کارکنان و ذینفعان در سازمان است.

توسط Bhawna Sharma Ningthoujam

با حقیقت هیچ یک از ما شده اند بیش از حد سخاوتمندانه در استفاده از “بی سابقه” آزادانه; ما که جمع آن را با دقت دور برای محیط فعلی است. ما در حال پرتاب به یک وضعیت بی سابقه ای که در آن همه ما در حال مبارزه در درجات مختلف. جهان ما این است که کفن با ضخامت غبار اضطراب, اضطراب بیش از ما خانواده و دوستان’, بهداشت و درمان اضطراب بیش از عدم اطمینان در بازار کار و اضطراب در مورد بلندی ورشکستگی. آن است که هرگز پایان دادن به. وقتی اعتصاب فاجعه – می شود آن را یک بلندی طوفان یا همه گیر – رهبران کسب و کار بزرگ پاسخ اول و واکنش نشان می دهند و بعد از آن. وجود دارد یک خط نازک بین این دو است. پاسخ روش است; واکنش یک رفلکس.

اخبار مرتبط

با وجود تمام عدم قطعیت در مدیریت بحران بسیار مهم است. رهبران نیاز به فشار از طریق این وضعیت و تقویت اعصاب از کارکنان و دیگر ذینفعان کمک به آنها برای پاسخ به این وضعیت نگران کننده. رهبران که آیا آماده برای هر شرایط می توانند اشتباه کنند و بر اعتماد به نفس است که کارکنان و ذینفعان در سازمان است.

نگاه در پاسخ به این بیماری همه گیر ، از یک طرف آن را دلگرم کننده بود برای دیدن بسیاری از مردم تبادل در تلاش های امدادی. از سوی دیگر چندین شرکت ها مجبور به اجازه رفتن از یک کسری از کارکنان خود را به دلیل قابل توجهی کاهش در درآمد. هر دو مورد برجسته است که ماندن مصمم تحت فشار بستگی دارد متصل تیم با مدیران که از جلو منجر شود.
ضرب المثل قدیمی که “کاپیتان آخرین خاموش کردن کشتی’ صادق است امروز و در سن به عنوان به خوبی. در اینجا چند مناطق در نظر گرفتن زمانی که رهبری از طریق یک فاجعه:

1) همدلی: آن است که به ندرت جشن صفت یک رهبر است, اما این بدان معنا نیست که آن را بی اهمیت است. در واقع در شرایط فعلی آن است که مهم تر از این در پی جنبه های رهبری مانند چشم انداز. امروز ما ارتباطات باید در مورد کارکنان آنها نیاز به مطمئن باشید. این درست است که اجازه دهید احساسات ما نشان می دهد. بهتر است به غمگین همراه با مردم خود را از یک بی تفاوت ارتباط برقرار.

2) روشن و مکرر ارتباطات: شما باید شفاف باشد, حتی اگر شما را مجبور به برقراری ارتباط یک تصمیم دردناک. در وضعیت بحران تمام سهامداران ترجیح می دهند به گوش دادن به صدای رهبر. بنابراین برای برقراری ارتباط با آنها را در هر فرمت و نه نماینده آن را به دیگران به خصوص در محیط فعلی است. همچنین کارکنان و مشتریان و سایر ذینفعان باید از شما بشنوم ، اگر آنها را بشنود در مورد شما اول از منابع خارجی آنها به احتمال زیاد به شکل گیج کننده و یا بدترین اشتباه کردم.

3) تمرکز بر روی آنها: این فاجعه همه گیر قرار داده است بسیاری بر ما صفحات. ما به دنبال اطمینان از رهبران ما ما می گفت که ما با هم خواهد پیدا کردن یک راه برای جستن به عقب. ما به تمرکز بر روی آنچه که مهم است برای مشتریان و کارکنان و ذینفعان و بر این اساس گچ ارتباطات ما برنامه ریزی برای هر حوزه. ما نمی توانیم ارتباط برقرار همان پیام را به همه آنها زیرا آنها همگن مخاطبان است. برای مثال آنچه در آن است نیاز مشتریان ما در وضعیت کنونی? شیوه زندگی خود را وارونه. اما زندگی متوقف نشده; مردم در حال حاضر از بین رفته مجازی صرف بیشتر زمان بازی و یا جریان و یا احیای خود را پس از-یک-رویا سرگرمی برای مثال در پخت و پز. قبل از برنامه ریزی ارتباطات برای آنها ما نیاز به درک شیوه زندگی خود را و ببینید که آیا محصولات و یا خدمات است که متناسب با شیوه زندگی فعلی خود و زندگی خود را ساده تر و یا بهتر است. منظورم اینه که نقطه وسوسه انگیز آنها را با یک تعطیلات در یک محل عجیب و غریب زمانی که آنها نمی تواند قدم از خود جوامع است ؟

دونالد Winnicott یک پیشگام انگلیسی, روانکاو مشاهده شده است که برگزار می شود و همچنین لازم است برای رشد سالم در کودکان است. پدر و مادر که در دسترس بودند اما خواستار اطمینان اما نه سرزده, پاسخگو, اما نه واکنشی, حاضر, حتی اگر کامل نیست ارائه یک “محیط برگزاری” ساخته شده است که کودکان راحت و کنجکاو. ما نیاز به یک محیط برگزاری امروز که در آن رهبران ما نمی تمرکز بر محتوای آنها می خواهند به ارائه اما در آنچه که ما می خواهم برای شنیدن.

نویسنده است که منجر روابط عمومی (محصول فناوری) در وسترن دیجیتال هند

دفعات بازدید: همچنین: رمزگشایی: Doordarshan افزایش قدرت در پشت Ramayan و Mahabharat

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de