مالزی می گوید دوم ویروس خوشه معافیت مهاجر در بازداشتگاه

مالزی در این ماه بازداشت بیش از 2000 خارجی ها برای داشتن مجوز اجازه می دهد که آنها را در این کشور زیر حملات در مناطق تحت مستند. مراکز آنها در بازداشت هستند و اغلب شلوغ, با ده ها تن از مهاجران بسته بندی شده در یک سلول.

سازمان ملل متحد و حقوق گروه های تروریستی در مالزی برای جلوگیری از سرکوب و انتقاد مقامات برای رفتن پس از یک آسیب پذیر جامعه در طول بیماری همه گیر.

جنوب شرقی آسیا کشور است که تا کنون گزارش شده 7,185 عفونت ویروس و 115 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 21 نفر شناسایی شدند در سمنییه بازداشتگاه در نزدیکی کوالالامپور پایتخت که در خانه های اطراف از 1600 تن از بازداشت شدگان.

این دومین بازداشت در مرکز آن خوشه ای از عفونت ویروس شکسته است. حدود 60 موارد گزارش شده در میان 1,400 تن از بازداشت شدگان در بوکیت جلیل مرکز در اوایل این هفته.

وزارت مدیر کل نور هشام عبدالله گفت: منبع عفونت در مراکز تا به حال مشخص نشده است.

مهاجران بودند به نمایش در آمد خود را قبل از دستگیری اما این ویروس ممکن است تشخیص داده شده اند در طول دوره جوجه کشی, او گفت:.

بازداشت شدگان می تواند به صرف ماه در این مراکز قبل از آنها تبعید شدند.

در هفته های اخیر شده است وجود دارد خشم عمومی نسبت به پناهندگان و اتباع خارجی که متهم شده اند از گسترش بیماری مزاحمت دولت و در نظر گرفتن شغل به عنوان اقتصاد کاهش مییابد. Rohingya پناهندگان در خاص شده اند هدف از آزار و اذیت و تهدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de