طرز فکر کلیدی برای موفقیت در خالی استادیوم بایرن مربی تیم تلنگر می گوید

بوندسلیگا شد اولین بار اصلی ورزش لیگ به راه اندازی مجدد هفته گذشته پس از بیش از دو ماه پس از کاهش COVID-19 pandemic محدودیت در آلمان اما بازی ها را بدون طرفداران برای سلامت دلایل ایمنی.

“آنچه که تعیین کننده است و ذهنیت است. بدیهی است که این یک مزیت است اگر شما با کیفیت بالاتر بر روی زمین اما این یک وضعیت است که بسیار آسان” تلنگر, صحبت های مجازی در کنفرانس خبری گفت: از خالی استادیوم.

“آن کلید است که شما را که ذهنیت به زمین. مهم این است که تیم هل می دهد خود را به طوری که برای پوشش سطح انگیزه است که رفته رفته با خالی می ایستد.”

بایرن که میزبان اینتراخت فرانکفورت در آلیانز آرنا در روز شنبه در حال تعقیب یک رکورد گسترش هشتم متوالی تیمشان هستند و چهار امتیاز جلوتر از دوم قرار بوروسیا دورتموند.

آنها بازی اولین بازی خود را در پشت درهای بسته, ضرب و شتم اتحادیه برلین 2-0.

“هر کس از ما در حال حاضر بازی های برگزار شده حداقل یک بار در مقابل خالی می ایستد” تلنگر گفت. “ما می دانیم چه به انتظار. قبل از بازی ما در هفته گذشته ما تا به حال نیز آموزش دیده در Aliianz آرنا (و نه در مرکز آموزش) بنابراین ما می دانیم آنچه انتظار می رود در شرایط جو است.”

تحت لیگ بهداشت مقررات تنها برخی از 200 نفر مجاز در اطراف زمین و در غرفه در طول بازی. یکی دیگر از 100 عمدتا کارکنان امنیتی در خارج از ورزشگاه به نگه داشتن هر گونه طرفداران که مایل به جشن می گیرند با این تیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de