PIA سقوط هواپیما در کراچی پروب در

کراچی, مارس 22

حداقل 45 نفر فوت کرده اند که در خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما با 107 در هیئت مدیره سقوط یک پر جمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در روز جمعه خبر داد. پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir فقط یک دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

سند وزارت بهداشت گفت که 37 نفر تایید شده است مرده است. آن را بلافاصله روشن نیست اگر مرحوم شد از سقوط هواپیما و یا منطقه که در آن تصادف صورت گرفت طلوع روزنامه گزارش شده است. سند وزیر بهداشت Azra Pechuho گفت که با وجود بازماندگان.

رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود جان سالم به سقوط. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن. سعد Edhi یک سخنگوی Edhi رفاه اعتماد گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد. عمده سقوط هواپیما صورت گرفت نزدیک به یک هفته پس از پروازهای تجاری از سر گرفته شد در مقیاس محدود است میان COVID-19 همه گیر در کشور است.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

امداد و نجات و پلیس گفته است که حداقل چهار بدن بازیافت شده از خانه های آسیب دیده تا کنون در حالی که چندین نفر زخمی شدند نیز گرفته شده به بیمارستان. هواپیما را از دست داده تماس با فرودگاه در 2.37 PM (به وقت محلی). PIA رئیس Arshad ملک گفت که خلبان گفت: برج کنترل در مورد داشتن یک مشکل فنی. خلبان اطلاع داده شد که دو فرودگاه در دسترس بود برای فرود او تصمیم گرفت برای رفتن به دور و سقوط کرد. این PIA هواپیما به پرواز شد توسط کاپیتان سجاد گل. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de