در Rohingya خودتان: FM ضربه شلاق در کشورهای درخواست بنگلادش برای نجات Myanman پناهندگان

صحبت در مورد دیدار با سفرای کشورهای اتحادیه اروپا روز جمعه گفت: اگر اروپا و دولت آمریکا آنقدر نگران سلامت از این پناهندگان آنها به انجمن خوش آمدید قبول آنها را به کشور خود.

“من به آنها گفتم متوسط دستمزد سالانه از مردم ما این است که دلار به 2000 در حالی که برای شما آن است که 56,000 تومان. و در کشور ما از 1200 نفر در هر کیلومتر مربع در حالی که در مال شما است 15 . چرا شما انتقال این پناهندگان به کشور خود را?

بنگلادش پناهگاه نزدیک به 1.1 میلیون Rohingya در اردوگاه در کخس بازار پس از خروج دسته جمعی در ماه اوت سال 2017 در صورت تهدید از میانمار ، شیخ حسینه خواستند دولت توافق با دولت میانمار نسبت به پایان سال 2017 برای خود بازگشت.

از جان گذشته Rohingya مردم اقدام به سفر به کشورهای شرق آسیا در مسیرهای دریایی اغلب قرعه کشی عناوین در رسانه های بین المللی. به تصویر کشیدن از درد و رنج خود را در رسانه های جهانی تشویق بین المللی حقوق بشر سازمان به فشار بنگلادش به آنها اجازه می دهد در.

داکا شده است انتقادی از رشد تماس با کشورهایی که به بنگلادش پناه بیشتر Rohingya به جای ستون فشار در میانمار به بازگرداندن آن مسلمان رانده شدگان. بنگلادش از سوی کشورهای دیگر برای نجات Rohingya در قایق که strarnded در دریا.

“مشکلات رخ می دهد در دریای آندامان و اقیانوس هند است. و هر وضعیت روی حیله و تزویر ظهور هر کس به نظر می رسد به بنگلادش به عنوان اگر بقیه باید در بنگلادش چون ما پناه 1.1 میلیون نفر از آنها. بدون توجه به جایی که در جهان وجود دارد موضوع را با Rohingya مردم ما باید برای حل آن” وزیر امور خارجه Momen شکایت کرده است.

“ما گفت: ما نمی توانیم آن را انجام دهد ما هیچ فضای سمت چپ. و دیگران نیز مسئولیت دارند (نسبت به Rohingya). آن است که مشکل ما تنها این یک مسئله جهانی است.”

این ماه 277 Rohingya مردم بودند نجات از دریا و دولت ارسال آنها را به Bhashan کاراکتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de