داعش مخرب در ایمیل ها در افزایش همه گیر

Since then, Estonia has built its cyber defenses and become one of the most wired societies in Europe and a pioneer in the development of e-government.پس از استونی ساخته شده است آن سایبری دفاعی و تبدیل به یکی از مهمترین سیمی جوامع در اروپا و پیشگام در توسعه دولت الکترونیکی.

سازمان ملل خلع سلاح ارشد جمعه هشدار داد که جرایم اینترنتی در حال افزایش است با 600 درصد افزایش ایمیل های مخرب در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ایزومی Nakamitsu گفت: نشست رسمی شورای امنیت سازمان ملل متحد که coronavirus بحران حرکت جهان به سمت افزایش نوآوری در فن آوری و همکاری آنلاین. اما او گفت ؟ نیز وجود داشته اند نگران کننده گزارش (سایبر) حملات علیه سازمان های مراقبت های بهداشتی و پزشکی و امکانات پژوهشی در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

نماینده عالی خلع سلاح در امور گفت: رشد دیجیتال وابستگی افزایش آسیب پذیری در برابر حملات سایبری و تخمین زده می شود که یک چنین حمله می گیرد و هر 39 ثانیه است.

با توجه به اتحادیه بین المللی مخابرات, او گفت: نزدیک به 90 کشور هنوز هم تنها در مراحل اولیه ساخت به تعهدات سایبر.

Nakamitsu گفت: تهدید از سوء استفاده از ارتباطات و فناوری اطلاعات ?فوری است.? اما او گفت: همچنین مژده با اشاره به برخی از جهانی پیشرفت در سازمان ملل متحد برای مقابله با تهدیدات گروه دولت کارشناس توسعه یافته که 11 داوطلبانه و غیر الزام آور هنجارهای مسئول رفتار دولت در استفاده از چنین فن آوری است.

استونی نخست وزیر Juri Ratas که کشور دارای شورای امنیت ریاست جمهوری و سازمان یافته روز جمعه جلسه گفت: نیاز به امنیت و کارکرد فضای مجازی است که با فشار دادن بیشتر از همیشه.

او را محکوم کرد حملات سایبری هدف قرار دادن بیمارستان, پزشکی, پژوهش امکانات و زیرساخت های دیگر به خصوص در طول بیماری همه گیر.

کسانی که حملات غیر قابل قبول Ratas گفت.

این مهم خواهد بود برای نگه داشتن مجرم مسئول رفتار خود را.? روسیه حضور نداشت رسمی جلسه شورای پخش آنلاین بود که محور استونی شورای ریاست جمهوری است. دیگر 14 شورای سازمان ملل را همراه با حدود 50 کشور دیگر که صحبت کرد.

روسیه ماموریت سازمان ملل متحد گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را که در آن حضور نداشت به دلیل استونی بریتانیا و ایالات متحده نقض ?تاسیس عمل ؟ که همه اعضای شورا حضور در جلسات رسمی ?صرف نظر از اینکه آیا آنها تأیید یا رد آن موضوع است.?

این سه کشور حضور نداشت روسیه حمایت رسمی جلسه در کریمه در روز پنج شنبه. هر سه در مخالفت با روسیه را تصرف و الحاق کریمه از اوکراین است.

در ماه مارس در ایالات متحده و انگلستان و استونی متهم روسیه اطلاعات نظامی از انجام حملات سایبری علیه دولت و رسانه ای وب سایت در گرجستان خواستار حملات بخشی از ?ادامه الگوی بی پروا … cyberoperations در برابر تعدادی از کشورها ؟ که ؟ به وضوح در تضاد با تلاش روسیه برای ادعا آن است که یک مسئول بازیگر در فضای مجازی است.?

استونی شد هدف از عظیم سه هفته از حمله سایبری در یک اختلاف با روسیه در سال 2007 بیش از استونی را حذف برنز سرباز شوروی یادبود جنگ از مرکز پایتخت آن تالین.

حمله غیر فعال وب سایت های وزارتخانه ها و احزاب سیاسی روزنامه های بانک ها و شرکت ها.

پس از استونی ساخته شده است آن سایبری دفاعی و تبدیل به یکی از مهمترین سیمی جوامع در اروپا و پیشگام در توسعه دولت الکترونیکی.

که به شدت وابسته به کامپیوتر آن نیز بسیار آسیب پذیر برای حمله سایبری.

روسیه گرفته شده در موضوع جرائم سایبری در سازمان ملل متحد و برنده مجمع عمومی تصویب در ماه دسامبر برای یک قطعنامه است که شروع روند تهیه پیش نویس جدید پیمان بین المللی برای مبارزه با جرائم سایبری بیش از اعتراض از اتحادیه اروپا و ایالات متحده و دیگران. گفتند: آن را تضعیف می کند همکاری های بین المللی برای مبارزه با جرایم اینترنتی.

ما شاهد مخرب سایبری فعالیت است که به نظر می رسد طراحی شده برای تضعیف ایالات متحده و شرکای بین المللی ما تلاش برای محافظت از کمک و اطلاع رسانی در طول این جهانی همه گیر? اقدام آمریکا معاون سفیر Cherith نورمن ییلاقی گفت: روز جمعه نشست.

او هشدار داد که اقدامات مانع بیمارستان و سیستم مراقبتهای بهداشتی که انجام بحرانی خدمات ؟ می تواند نتایج مرگبار.

روسیه و سازمان ملل متحد ماموریت ارسال شده سخنرانی آن را تحویل داده اند در جلسه شورای که می گوید ؟ جهان به معنای واقعی کلمه می یابد خود را در حال حاضر قبل از انتخاب بین سایبری جهانی صلح یا جنگ سایبری.?

روسیه گفت: COVID-19 همه گیر معرفی تغییرات چشمگیر به زندگی مردم و نشان داد که جهان را از وابستگی به اطلاعات و ارتباطات ?در حال حاضر بی سابقه است.?

مسکو را متهم به یک ?`نخبگان’ اقلیت? که اعضای آن را شناسایی به طور فعال به دنبال ?این نظامی از فضای مجازی با هل دادن به جلو مفهوم ” پیشگیرانه نظامی سایبری, حملات,’ جمله علیه زیرساخت های حیاتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de