مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تفرج گلف پس از همه گیر را شکست

واشنگتن, مارس 23

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه رفت و در اولین تفرج گلف پس از coronavirus همه گیر را شکست بازدید از باشگاه خود را در واشنگتن و حومه در هدفمند صفحه نمایش از حالت عادی.

در یک روز آفتابی در بهار تهمت کاروان موتوری او را از کاخ سفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن ملی باشگاه گلف و او با پوشیدن یک کلاه سفید و سفید تی شرت یقه دار.

آن را اولین بار خود را در گلف اموال پس از 8 مارس که او در بازدید از باشگاه خود را در وست پالم بیچ فلوریدا.

که همان آخر هفته هنگامی که او را ملاقات در Mar-a-لاگو عقب نشینی با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که دبیر مطبوعاتی بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. برخی از کارکنان کاخ سفید که تا به حال شده است در تماس با مطبوعات دستیار را به قرنطینه رفت اما پس از آن هیچ یک آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به ترویج این ایده که ایالات متحده در حال بازگشت به حالت عادی اگر چه شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ادامه به افزایش است و انتظار می رود به پیش افتادن از 100,000 در روزهای آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx گفت کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه که آمریکایی ها بیش از این آخر هفته روز یادبود باید “خارج شود, بازی گلف, بازی تنیس با توپ مشخص شده بروید به ساحل – اما اقامت شش فوت از هم جدا!” ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net