ما را متهم چین مسدود کردن پرواز ایالات متحده خواستار اقدام

واشنگتن, مارس 23

دولت ایالات متحده در اواخر روز جمعه متهم کرد دولت چین از ساخت آن غیر ممکن است برای ما شرکت های هواپیمایی را به از سرگیری خدمات به چین و دستور داد چهار چینی هوایی به فایل برنامه پرواز با دولت آمریکا.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کوتاه از اعمال محدودیت بر حمل ونقل هوایی, اما گفت که مذاکرات با چین تا به حال موفق به تولید یک توافق است.

ما در بخش حمل و نقل است که در تلاش برای متقاعد کردن چین به اجازه از سرگیری ما مسافر خدمات مسافرت هوایی وجود دارد در اوایل این هفته به طور خلاصه با تاخیر چند, چینی, پروازهای چارتر برای تبعیت نمی کنند با اطلاع باشند.

در یک سفارش ارسال شده در دولت ایالات متحده سایت دیده و با انتخاب گروه اشاره کرد خطوط هوایی دلتا و یونایتد ایرلاینز می خواهید برای از سرگیری پروازها به مقصد چین در ماه ژوئن و حتی به عنوان چینی حامل اند ادامه داد: ما پرواز در COVID-19 بیماری همه گیر.

منظور گفت: Air China, China Eastern Airlines پارسیان, China Southern Airlines Co, Hainan Airlines برگزاری شرکت و شرکت های تابعه خود را باید فایل برنامه ها و جزئیات دیگر از پرواز توسط مارس 27. این گروه هشدار داد که می تواند پیدا کردن چینی پرواز “خلاف قانون و یا منفی بر منافع عمومی است.” ایالات کاهش یافته است به نظر. دیگر ما و چینی حامل های سازمان هواپیمایی کشوری چین (CAAC) و چین وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این گروه در بیانیه ای گفت این “اعتراض به این وضعیت به مقامات چینی بارها و بارها در اعتراض به چین را شکست به ما اجازه حمل به طور کامل به حق خود و به انکار به ما حامل از حق خود برای رقابت در شرایط عادلانه و برابر با چینی حامل” و به نام وضعیت “بحرانی است.”

در ژانویه 31, دولت آمریکا منع از ورود اکثر غیر شهروندان آمریکایی که در چین در عرض قبلی 14 روز اما اعمال هر گونه محدودیت در چینی پرواز.

عمده ما حامل به طور داوطلبانه تصمیم به توقف همه پروازهای مسافری به چین در ماه فوریه است.

دلتا و ایران در حال پرواز محموله پروازها به مقصد چین است. دلتا درخواست کرده بود تصویب به صورت روزانه یک پرواز به فرودگاه Pudong شانگهای از دیترویت و سیاتل در حالی که ایران خواسته بود به پرواز روزانه به Pudong شانگهای از سان فرانسیسکو و فرودگاه نیوآرک در نزدیکی نیویورک و سان فرانسیسکو و پکن است.

تعداد بارگیری در این هفته برنامه ریزی شده ترکیبی عمل پرواز بین دو کشور ایالات متحده و چین حامل سقوط از 325 در ژانویه 20, فقط چهار, چینی, حمل, در اواسط ماه فوریه قبل از حمل آنها افزایش یافته و به 34 در اواسط ماه مارس آمریکا به منظور گفت.

این CAAC در اواخر ماه مارس گفت: چینی شرکت های هواپیمایی می تواند فقط یک هفتگی پرواز مسافر در یک مسیر به هر کشور داده می شود و که حامل می تواند پرواز بیش از تعداد پروازهای آنها در پرواز بودند در مارس 12, با توجه به ما سفارش دهید.

اما از آنجا که ما مسافر خطوط هوایی متوقف شده بود همه پروازها در مارس 12, CAAC اطلاع “به طور موثر مانع ما حامل از برقراری برنامه ریزی پروازهای مسافری به چین” بخش گفت.

CAAC گفت: دولت آمریکا در طول May 14 تماس بگیرید که چین در نظر دارد از بین بردن مارس 12 برنامه از پیش شرط اما “محدودیت برای یک بار در هفته در یکی از مسیر های چین باقی خواهد ماند در محل” منظور گفت.

روز جمعه وزارت بازرگانی ایالات متحده اضافه شده 33 شرکت های چینی و موسسات اقتصادی لیست سیاه به اتهام نقض حقوق بشر و به آدرس امنیت ملی آمریکا و نگرانی های مربوط به سلاح های کشتار جمعی و دیگر فعالیت های نظامی. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de