1-year-old آشپز طول می کشد اینترنت توسط طوفان

تریبون میز وب

Chandigarh, مارس 24

Coronavirus مستند الهام گرفته از بسیاری از مردم در سراسر جهان را به پخت و پز و پخت در خانه و به اشتراک گذاری دستور العمل های خود را در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر یک آشپز جدید است که با در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی توسط طوفان.

1-year-old آشپز به دست آورد تا 1.4 میلیون followers on Instagram پس از شروع پخت و پز خود را آموزش “کوبه خورد” در ماه فوریه. “سلام من آشپز کوبه. من دوست دارم به طبخ غذا خوردن و اکتشاف در آشپزخانه!” او زیستی می گوید در Instagram.

بسیاری از فیلم های خود را که او نشان می دهد کمک به تهیه دستور العمل های مختلف است که بیش از 1 میلیون بازدید با یک ویدئو دیده می شود 3.4 میلیون بار. کوبه های مورد علاقه چیزی را که “هر چیزی را با پنیر, چرا که او می شود به خوردن آن” مادرش اشلی Wian سی ان ان گفت.

مشاهده این پست در Instagram

من دوست دارم @هورمل.پپرونی و من خیلی هیجان زده به تیم با نام تجاری را بزرگ پیتزا به همه دوستان جدید من! من امروز نسخه ی نمایشی mature asian, asian mature آهن کتری پیتزا دستور العمل ایجاد شده برای من! شما می توانید پیدا کردن دستور العمل در @هورمل.پپرونی یا در داستان من! ** سادگی بسته** تبریک @mat.young1 نه تنها که من به دور هورمل پپرونی پیتزا-ساخت کیت و شش ماه عرضه پپرونی به یکی از شما امروز. بدون ترجمه و یا برچسب زدن دوستان لازم است به سادگی به دنبال دستورالعمل های زیر! – 1. Follow @kobe_yn & @هورمل.پپرونی – 2. زیر نظر خود را با پیتزا های مورد علاقه toppings, شروع با #hormelpepperoni البته! – این مسابقه به هیچ وجه اسپانسر شده از طرف اداره و یا در ارتباط با Instagram, Inc. با ورود کسانی تایید آنها 13+ سال انتشار Instagram مسئولیت و قبول Instagram مدت استفاده کنید. مطالب نزدیک 11:59PM مرکزی زمان در چهار شنبه 5/20/2020. برنده خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده توسط Pickerist و در اینجا ارسال شده توسط EOD شنبه 5/21/2020. #حمایت #تبلیغ

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط KOBE می خورد (@kobe_yn) در

در یک ویدئو او کمک می کند تا مادر خود را طبخ مرغ کره. “من ساخته شده, کره, مرغ و نان با مادر من! او کمک زیادی با این یکی به دلیل وجود مقدار زیادی از کار انجام می شود بر روی اجاق گاز .. من چند اشتباه اما که خوب این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده را به این!!! من دوست داشتم به خصوص بخشی که در آن من نان خوردند. تعداد زیادی از آن. من عاشق نان” به عنوان خوانده شده.

فیلم شروع در ماه فوریه Wian سی ان ان گفت. ایده این بود برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود را هیجان در آشپزخانه. او فقط 200 پیروان تا مارس 15 اما پس از آن پرش ناگهانی Wian سی ان ان گفت.

Wian و کوبه پدر کایل مفتخریم که پسر خود را در حال ساخت بسیاری از مردم خوشحال در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است wreaked ویران در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de