بازیگر Kiran Kumar تست مثبت برای COVID-19

Actor Kiran Kumar test positive, coronaviruas cases in bollywood,covid 19 text, coronavirus cases, latest news on coronavirus outbreak“خانواده من زندگی در طبقه دوم ساختمان و من در حال حاضر در طبقه سوم. در 26 ماه مه یا مه 27, من می خواهم به من تست دوم انجام می شود. در حال حاضر من کاملا خوب,” او اضافه شده است. (یعنی عکس)

کهنه کار سینما و تلویزیون بازیگر Kiran Kumar دارای آزمایش مثبت برای coronavirus است و در حال حاضر در زیر صفحه اصلی قرنطینه.74-در سال بازیگر گفت: او بدون علامت است و در حال انجام است “کاملا خوب است.” “من بدون علامت. در مه 14, من به بیمارستان رفت برای چک آپ پزشکی که در آن COVID-19 آزمون اجباری بود. بنابراین من خودم تست شده و نتیجه مثبت بود. “اما من تا به حال هیچ علائم آن و نه من هر حال. وجود دارد بدون تب و بدون سرفه من خوب هستم و باید خود در قرنطینه صفحه اصلی” کومار گفت PTI.

این بازیگر که به ویژه در فیلم هایی مانند “Dhadkan”, “Mujhse Dosti Karoge” در میان دیگران گفت: از آن شده است ده روز پس از آزمون اتفاق افتاده است و او هنوز هم توسعه نیست ،

اخبار مرتبط

“خانواده من زندگی در طبقه دوم ساختمان و من در حال حاضر در طبقه سوم. در 26 ماه مه یا مه 27, من می خواهم به من تست دوم انجام می شود. در حال حاضر من کاملا خوب,” او اضافه شده است.

همانطور که از شنبه, Maharashtra ثبت کل 47,190 coronavirus موارد با 1,577 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de