بایرن کروز گذشته فرانکفورت 5-2 به ماندن در عنوان آهنگ

بایرن تعقیب یک رکورد گسترش هشتم مستقیم لیگ تاج بعدی چهره دورتموند در لیگ بازی بزرگ در روز سه شنبه و پیروزی وجود دارد که آنها را ارسال هفت نقطه روشن.

این مدافع فکری به حال این بازی پیچیده پس از تلاش های از لئون Goretzka توماس مولر و Robert Lewandowski به آنها داده بود 3-0 سرب در خالی آلیانز آرنا.

اینتراخت مدافع مارتین Hinteregger گرفتار بایرن دفاع چرت زدن به اعتصاب دو بار در سه دقیقه و تزریق زندگی جدید به روبرو می شوند.

در عین حال بازدید کنندگان به سرعت به دور دو گل-با Alphonso دیویس در pouncing دفاعی خطا در ساعت و Hinteregger به ثمر رساندن یک گل به خودی در دقیقه 74.

بایرن که تا به حال باشگاه بزرگ فرانتس نادر باقری از غرفه در لژیون در 61 امتیاز با دورتموند در 57 زیر را 2-0 برنده بیش از ولفسبورگ.

“من خوشحال بود با نیمه اول. ما می خواستیم به تسلط و ما که” بایرن مربی Hansi تلنگر گفت. “در 3-0 شاید ما بودند ذهنی در حال حاضر با انجام این بازی است. در برابر دورتموند ما می خواهیم به نگه داشتن یک برگه پاک.”

بوندسلیگا از سر گرفته و در هفته گذشته با طرفداران در حضور و غیاب پس از معلق برای بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این اولین بار بود که بازی به بازی بدون هواداران بایرن در زمین اما قهرمانان نگاه بی ریا به عنوان مولر راه اندازی اولین هدف خود 17th, کمک فصل و برداشت دوم خود را.

لهستان مهاجم Lewandowski تعقیب Gerd Mueller 40-هدف رکورد مسافت از فصل 1971/72 رهبری در تاریخ 27 کمپین یک دقیقه پس از راه اندازی مجدد قبل از Hinteregger دو هدف را بترساند.

اما بایرن نگهداری سرد برای خود 12th پیروزی در 13 بازی گذشته خود را که نگه داشته و آنها را مورد علاقه های شما برای این عنوان است.

دورتموند به دور از خود را به بهترین خود را 2-0 برنده شدن در قرعهکشی و امیدوارند مدافع تشک جنجالی که می تواند بازیابی از پاشنه پا آسیب است که او را در حاصل کار دو تیم برای بازی روز سه شنبه.

کای Havertz به ثمر رساند بریس برای بازی دوم در ردیف منجر به بایر لورکوزن به پیروزی 3-1 در بوروسیا منچنگلدبچ آنها به عنوان جهش-frogged مخالفان خود را برای رفتن سوم در 53 و گرفتن دست بالا در جنگ برای لیگ قهرمانان.

RB لایپزیگ, 51, سفر به Mainz 05 در روز یکشنبه و فشار گلادباخ به پنجم با یک پیروزی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de