اولین نشانه اگر یک COVID-19 واکسن ممکن است در پاییز: GAVI

“ما واقعا نمی دانیم که واکسن به کار خواهد کرد و چه خواهد بود وجود دارد در همه. اگر ما خوش شانس ما خواهید دریافت نشانه در پاییز به عنوان (بالقوه واکسن را) اثر” گاوی سر شیث برکلی گفت NZZ am Sonntag در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه.

“اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن از وجود دارد تا زمانی که مورد تایید ماده فعال موجود می شود در مقادیر زیاد برای جمعیت جهانی است.”

خواستار جهانی هماهنگ تلاش هر دو برای تولید و به اشتراک گذاری نهایی واکسن برکلی گفت: توافق بین المللی بود که نیاز به ساخت تا ظرفیت تولید به سرعت در حال تولید یک واکسن هنگامی که یکی پیدا شده است.

“(کشورها) باید با هم کار کنند در جهت به اشتراک گذاری در هر یک از دیگر واکسن در مورد خود خوب نیست,” او گفت:, و اضافه کردن آن ممکن بود برخی از واکسن بهتر کار برای افراد جوان و دیگران برای گروه های سنی.

وی ثروت سلامت سازمان به صدور دستورالعمل های روشن در یک واکسن استفاده و توزیع برای جلوگیری از یک واکسن برای اولین بار در دسترس ساخته شده برای غنی در هزینه از مردم بیشترین نیاز.

باید یک واکسن موثر در دسترس است در ابتدا عرضه محدود آن را برای اولین بار باید مورد استفاده قرار گیرد به immunise پرسنل بهداشتی, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de