جهانی نشانه, درآمد, ویروس, به روز رسانی برای تنظیم بازار روند: تحلیلگران

Global cues, quarterly earnings, COVID-19, COVID-19 cases in India, health ministry, Religare Broking Ltd, sensexHDFC, Dabur هند Lupin تلویزیون Motor Company, و Voltas برخی از شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده گزارش درآمد سه ماهه خود را این هفته است.

مسیر گسترش COVID-19 جهانی, نشانه ها و درآمد سه ماهه خواهد بود که رانندگان اصلی برای بازارهای سهام در تعطیلات کوتاه هفته جلوتر گفته تحلیلگران. بازار بسته خواهد شد در روز دوشنبه برای ‘Id-Ul-فطره’.

“بازار تغذیه کردن انتظارات, انتظارات بیشتر بوستر از دولت و RBI انتظارات از کسب و کار normalisations پست کاهش مستند تحریم انتظارات از عفونت های اوج. “با این حال چارچوب زمانی و یا کوانتوم پشتیبانی ناشناخته است و ممکن است تعیین. هر گونه اخبار در مورد کاهش سرعت در تعدادی از عفونت های خاص یا بخشی از اخبار تاثیر در بازار” گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات Geojit خدمات مالی.

اخبار مرتبط

COVID-19 نفر در هند شاهد بزرگترین سنبله برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه با 6,767 عفونت های جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته در سراسر کشور شمارش به 1,31,868 در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش به 3,867 پس از 147 بیشتر مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

“سفت کردن تنش های سیاسی بین آمریکا و چین نیز خواهد بود که کلید به سازمان دیده بان برای به غیر از مسیر گسترش COVID-19” گفت: Shibani Sircar Kurian معاون اجرایی رئیس جمهور, مدیر صندوق و سر تحقیقات حقوق صاحبان سهام Kotak Mahindra شرکت مدیریت دارایی.

HDFC, Dabur هند Lupin تلویزیون Motor Company, و Voltas برخی از شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده گزارش درآمد سه ماهه خود را این هفته است.

“ما ممکن است برخی از بهبود در این هفته با توجه به کف فروش موقعیت مالی و بانکی فضا اما پایداری دشوار خواهد بود در سطوح بالاتر” آجیت میشرا معاونت پژوهشی Religare Broking Ltd گفت.

در طول هفته گذشته Sensex کاهش یافته است 425.14 امتیاز یا 1.36 درصد است. “در آینده کوتاه هفته مدعیان و Q1 تولید ناخالص داخلی انتظار می رود در 28 مه” گفت: Deepak Jasani سر خرده فروشی پژوهش HDFC Securities.?

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de