پلیس هنگ کنگ آتش و گاز اشک آور به معترضان علیه امنیت در قانون

جمعیت فشار می آوردند شلوغ خرید از کازوی خلیج که در آن پژواک “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” و دیگر شعارهای زنگ زد از طریق خیابان.

یک معترض با پوشیدن سیاه و سفید hoodie و فولاد ماسک برگزار شد یک بنر که گفت: “من برای ایستادن در هنگ کنگ استقلال است.”

خواستار استقلال هستند anathema به چین رهبران حزب کمونیست که می گویند چنین تصور برای چینی-اداره شهر است یک “خط قرمز” است که نمی توان از آن عبور کرد.

پیشنهاد جدید امنیت ملی در چارچوب تنش پکن قصد “برای جلوگیری از, جلوگیری و مجازات” چنین عمل می کند.

اعتراض – برای اولین بار پس از پکن پیشنهاد قوانین امنیت ملی در روز پنج شنبه – شمار یک چالش تازه به رئیس جمهور چین به عنوان مقامات در تلاش برای اهلی عمومی مخالفت چین سفت گرفتن بیش از مالی جهانی hub.

“من نگران هستم که پس از اجرای امنیت ملی قانون آنها را پس از آن که متهم قبل و پلیس بیشتر خواهد شد خارج از کنترل” گفت: Twinnie, 16, متوسطه, دانش آموز که کاهش یافته است به نام.

“من ترس از دستگیر شدن اما من هنوز هم نیاز به بیرون آمدن و اعتراض برای آینده هنگ کنگ است.”

تظاهرات آمده نگرانی بیش از سرنوشت “یک کشور دو سیستم” فرمول است که حکومت هنگ کنگ پس از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون در سال 1997. ترتیب تضمین شهر گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی از جمله مطبوعات آزاد و قوه قضائیه مستقل.

روز یکشنبه تجمع بزرگترین پس COVID-19 مستندات شروع شد و در ابتدا سازمان یافته علیه یک سرود ملی لایحه اما پیشنهاد قوانین امنیت ملی را برانگیخت تماس برای بیشتر مردم را به خیابان ها.

دولت شهر به دنبال روز یکشنبه برای اطمینان دادن به مردم و سرمایه گذاران خارجی بیش از قوانین امنیتی که باید فرستاده لرز از طریق بازارهای مالی و کشیده ملامت از دولت های خارجی گروه های مدافع حقوق بشر و برخی از کسب و کار لابی.

پلیس انجام شد توقف و عملیات جستجو در کازوی خلیج و هشدار داد مردم به نقض ممنوعیت تجمع بیش از هشت اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

آنها گفتند: معترضان پرتاب چتر بطری آب و دیگر اشیاء در آنها و پاسخ آنها با گاز اشک آور “برای جلوگیری از اعمال خشونت آمیز از تظاهر کنندگان.”

برخی از معترضان با استفاده از سطل مخروط ترافیک و زباله های دیگر برای راه اندازی بلوک های جاده می روم کلید معابر خلوت. پلیس گفت: بیش از 40 نفر دستگیر شدند.

هرج و مرج صحنه برانگیخته خاطرات گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی که roiled این شهرستان در سال گذشته نقشه کشی به عنوان بسیاری از دو میلیون نفر به یک اعتراض به تنهایی.

چین را رد کرد و کشورهای دیگر’ شکایت در مورد قانون پیشنهادی به عنوان “دخالت” گفت: پیشنهاد قوانین نمی خواهد آسیب برساند هنگ کنگ استقلال و یا سرمایه گذاران خارجی است.

“خط قرمز”

در یک چالش جسورانه به سرزمین اصلی مقامات یک گروه کوچک از فعالان دموکراسی اعتراض خارج از پکن اصلی دفتر نمایندگی در شهرستان ها شعار “امنیت ملی قانون است و از بین بردن دو سیستم.”

“این یک قابلیت جابجایی خط قرمز. در آینده می توانید آنها را بازداشت کردن و سکوت هر کسی که آنها می خواهند به نام امنیت ملی است. ما باید برای مقاومت در برابر آن” معترض اوری Ng لیگ برای سوسیال دموکرات ها و گفتگو کرد.

نزدیک به 200 چهره های سیاسی از سراسر جهان در بیانیه ای گفت: پیشنهاد قوانین جامع حمله به این شهر استقلال حکومت قانون و آزادی های اساسی”.

هنگ کنگ است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک پیاده در بدتر شدن روابط بین واشنگتن و پکن و ناظران خود را برای هر نشانه ای که گسترده تر جامعه در حال رشد است استعفا داد و به بیشتر چینی کنترل و یا اگر فعالان در حال آماده سازی خود برای یک موج تازه ناآرامی.

دولت چین دیپلمات ارشد گفت: این قانون پیشنهادی را هدف باریک دسته از اعمال و هیچ تاثیر در شهر آزادی و نه منافع شرکت های خارجی.

سال گذشته تظاهرات ضد دولتی در سقوط این شهر به بزرگترین بحران سیاسی در دهه کتک اقتصاد و مطرح بدترین محبوب چالش به رئیس جمهور یازدهم پس از او به قدرت رسید در سال 2012.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de