چگونه کره جنوبی تبدیل به یک برنامه ریزی شهری سیستم به یک ویروس ردیابی پایگاه داده

سئول, مارس 22

هنگامی که یک مرد در سئول آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در کره جنوبی مقامات قادر به تایید خود را گسترده جنبش در داخل و خارج از شهرستان در دقیقه از جمله پنج میله و باشگاه او به بازدید اخیر خود شب.

پاسخ سریع – و جلوتر از بسیاری از کشورهای دیگر در مواجهه با شیوع – نتیجه ادغام کره جنوبی در حال حاضر روش های پیشرفته جمع آوری اطلاعات و ردیابی ویروس به داده های سیستم است که تکه های به هم محل تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و سوابق.

اپیدمی بررسی سیستم پشتیبانی (EISS) معرفی شده در اواخر ماه مارس به طور موثر حذف موانع تکنولوژیکی به اشتراک گذاری این اطلاعات بین مقامات ساختمان در کشور را شهر هوشمند’ سیستم داده.

که پلت فرم در اصل طراحی شده برای اجازه مقامات محلی به اشتراک گذاری برنامه ریزی شهری, اطلاعات, از مردم به, ترافیک و آلودگی با آپلود داده ها در صفحات گسترده اکسل و فرمت های دیگر. در حال حاضر آن را به شکل پایه و اساس یک اطلاعات پاکسازی خانه که دارای توربوشارژ کره جنوبی در پاسخ به این ویروس است.

در حالی که شخصی در محل و کارت اعتباری داده شده است در دسترس برای استفاده توسط کره جنوبی و سلامت محققان برای سال های قبلی سیستم مورد نیاز فیزیکی مدارک برای درخواست اطلاعات قبل از آن ارسال شده به نرم افزار های تحلیلی. که در زمان محققان حدود دو تا سه روز به جمع آوری یک بیمار اطلاعات شخصی برای ردیابی تماس های خود را.

سیستم جدید digitizes تمامی مراحل از جمله درخواست ها و کاهش می دهد که زمان به کمتر از یک ساعت, مقامات می گویند. محققان استفاده از آن می توانید به تجزیه و تحلیل راه های انتقال و تشخیص احتمال عفونت نقاط.

این سیستم تا به حال برخی از مشکلات دندان درآوردن و جذب کرده است انتقاد در زمینه حفظ حریم خصوصی اما از آن شده است یک عامل عمده در شرق کشور آسیایی از 52 میلیون نگه داشتن عفونت ویروس نسبتا پایین 11,122 که از روز شنبه تنها با 264 مرگ و میر. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de