هند بهتر از دیگران در حال حاضر اما این کار باید برای نجات اعتبار در بازارهای مالی

Many other economists have also called for adopting unconventional tools to help the poor and boost the economy.چنین محرک اقتصادی دولت می آید با خود آشکار تجارت از یک کسری مالی و بدهی های دولت.

توسط Dr Preeta جورج

در گذشته های بسیار در انتظار محرک وارد کرده است! عظیم 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی است که در واقع به اندازه کافی بزرگ به پمپ نخست اقتصاد است. این تصور رایج که انجام دور در میان بسیاری از اقتصاددانان و صنعتگران و حتی دانشگاهیان این بود که اقتصاد هند شروع به لغزش به یک بحران عمیق است. آن را به حال شده است در یک رشد آهسته مسیر حتی قبل از coronavirus نشان داد. اجرای ضعیف demonetization و GST و سپس تعمیق بازار مالی گلایه نمایندگی نصب NPAs به تصویر کشیده شد به خائنانی از هند در رشد اقتصادی. برخی از بخش های led توسط بخش خودرو در حال حاضر با عنوان سراشیبی. با این قبر از قبل موجود بازدارندههای رشد این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد برای ایجاد یک مدت بسیار طولانی رکود اقتصادی است. از جمله قبر بدبینی نیز مشهود در احساسات اطراف قریب الوقوع بسته محرک.

اخبار مرتبط

هر چند در ابتدا ممکن است به نظر می رسد کافی شایستگی در تکیه نسبت به این نظر مهم است که به پوشیدن خوش کلاه برای یک بار. دولت موضع تبدیل تنوع به یک فرصت یک حرکت در مسیر درست است. وجود دلایل کافی به این باور است که با این بسته محرک اقتصادی هند است که هنوز هم بهتر است که در مقایسه با اکثر اقتصادهای جهان خواهد شد و در یک موقعیت بهتر به پژمرده بحران اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

هند بازار داخلی است که یک فرصت برای سرمایه گذاری. معروف جمعیتی سود سهام استدلال بر فرصت عظیم در هند در حال رشد با درآمد متوسط ، اما یکی ممکن است استدلال می کنند که با کاهش و یا بدون درآمد چگونه این پتانسیل بود متوجه شدم ؟ این است که در آن نقش دولت به عنوان درآمد و امرار معاش توانمند در می آید. انتقال به محروم و آسیب پذیر ترین اقشار و سرمایه گذاری در پروژه برای ایجاد اشتغال باعث خواهد شد مزایای بالقوه بازارها و منابع است.

توسعه زیرساخت های کشاورزی نیز یک نامزد مناسب برای سرمایه گذاری است. این امر نه تنها کمک به کاهش مواد غذایی wastages بلکه حاصل تورم مواد غذایی. با توجه به برنامه توسعه ملل متحد در حدود 40 درصد از مواد غذایی تولید شده در هند هدر رفته است چرا که رسیدن به بازار در تمام و یا در زمان. علاوه بر حل این دراز مدت مشکل ساختاری چنین سرمایه گذاری نیز می تواند کمک به رسیدن به هدف کوتاه مدت روستایی ایجاد اشتغال ، این است که بیشتر مربوط در حال حاضر با توجه به این که روستایی بیکاری است انتظار می رود افزایش در کوتاه مدت در حساب از بازگشت تعداد زیادی از کارگران مهاجر از شهرستانها.

همچنین بخوانید: بانک جهانی ارائه گزارش کارت مودی Swachh بهارات ماموریت; نشان می دهد حقایق جالب در مطالعه

چنین محرک اقتصادی دولت می آید با خود آشکار تجارت از یک کسری مالی و بدهی های دولت. در سالهای اخیر دولت بوده است overcautious در مورد نصب کسری مالی هدایت نه تنها با زنده FRBM اهداف در سال 2016 بلکه ترس است که هر گونه تشدید بالا بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی از 70 درصد می تواند ثابت کند مضر به حال در حال حاضر شکننده بازارهای مالی است. با توجه به صندوق بین المللی پول هند استقراض دولت است که حدود 8.5 درصد از تولید ناخالص داخلی اگر برخی از خارج از بودجه و امور مالی مربوط به دولت و شرکت های پایین ردیف از دولت (دولت) در نظر گرفته است. سوال در مورد در دسترس مالی فضا و مربوط به آشفتگی بازار است بنابراین اجتناب ناپذیر در این زمینه.

یک راه حل ممکن برای می خواهید از یک گزینه بهتر در طول این نادر و شدید بار است که دولت برای ارائه شفافیت در آن موضع مربوط به محرک های مالی را به موقع افشا اطلاعات در مورد شرکت های عمومی است. این کمک خواهد کرد که نجات اعتبار در بازارهای مالی با توجه به صندوق بین المللی پول.

یکی دیگر از نگرانی های مربوط احتمال دوقلو کسری مشکل است. با بالاتر کسری مالی خواهد شد کسری حساب جاری غیر قابل تحمل? با توجه به سقوط قیمت نفت در بازارهای بین المللی و یک شیب در هند تقاضای طلا واردات طرف حساب جاری است که به خوبی موجود است. علاوه بر این با تضعیف چینی موقعیت در صادرات و سرمایه گذاری مستقیم خارجی به سمت داخل هند می ایستد برای بهره مندی از یک جایگزین برای بسیاری از کشورها در جهان است. برای این هند نیاز به تمرکز بر روی بهبود صادرات آن رقابت است.

تجارت وزارت اعلام کرد در حال حاضر دو فاز توسعه صادرات طرح توجیهی در بخش هایی مانند الکترونیک, منسوجات پزشکی, جواهرات و اشیای خودرو اجزا و داروسازی. به منظور انجام این کار مقدار زیادی از منابع مالی مورد نیاز خواهد بود برای ظرفیت سازی و ارتقاء فعالیت های. از سوی دیگر هر چند هند سرمایه حساب باز بودن در حال افزایش بوده است بیش از چند دهه گذشته آن است که هنوز هم پایین تر از در بسیاری از کشورها در جهان است.

به عنوان در هر صندوق بین المللی پول, مالی, مانیتور, شاخص سرمایه حساب باز بودن 0.14 که متوسط کم درآمد کشورهای در حال توسعه 0.43 است و برای کشورهای با درآمد بالا است 0.86. این شاخص اندازه گیری میزان که جریان به داخل کشور آزادانه امکان پذیر است یا محدودیت عمده دارایی (1 نشان می دهد به طور کامل آزاد). شاخص باز بودن حساب سرمایه در خروج است 0for هند در حالی که متوسط کم درآمد کشورهای در حال توسعه 0.07 و برای کشورهای با درآمد بالا است 0.89. این نقاط به یک نسبتا کمتر آسیب پذیری از هند به حساب خارجی به یک خرد اقتصاد جهانی است. یک کم ادغام به بازارهای مالی بین المللی است چه ذخیره هند در زمان ما بحران مالی سال 2008 و ما را نجات دهد و حتی در حال حاضر. به این اضافه تر متمرکز مسیر کلی نسبت به اصلاحات ساختاری از جمله زیرساخت های توسعه و اصلاح زمین و قوانین کار را جذب بیشتر سرمایه گذاری مستقیم خارجی به کشور است. از آن زمان به بعد مثبت و مشتاقانه منتظر روزهای بهتری در پیش است.

Dr Preeta جورج است استاد اقتصاد در Bhavan را S. P. جین موسسه مدیریت و پژوهش است. نویسنده دیدگاه شخصی

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de