هند باید آرزوی تبدیل شدن به دومین یا سومین اقتصاد 2047: Niti Aayog را راجیو کومار

راجیو کومار ضمن تاکید بر از بین بردن بی اعتمادی بین دولت و کارآفرینان.

وجود دارد نیاز به توسعه تبدیل به جنبش توده ای و هند باید آرزوی تبدیل شدن به دومین یا سومین اقتصاد بزرگ جهان با 2047, Niti Aayog, معاون رئیس راجیو کومار گفت: در روز یکشنبه. پرداختن به یک وبینار برگزار شده توسط Bharatiya Shikshan Mandal کومار با اشاره به این که بخش خصوصی سرمایه گذاری لازم برای رشد اقتصادی هند است.

“امروز ما نیاز به توسعه تبدیل به Jan Andolan (جنبش توده ای)… هند باید آرزوی تبدیل شدن به دومین یا سومین اقتصاد 2047,” Niti Aayog معاون رئیس گفت. در حال حاضر هند پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان است. کومار همچنین گفت: اگر هند تولید به اندازه کافی فرصت های شغلی پس از آن رشد اقتصادی اتفاق خواهد افتاد. او با اشاره به این که COVID-19 همه گیر نشان داده ضعف جامعه هند.

اخبار مرتبط

“80 درصد از ما کارگران در زیر رادار و ما لازم نیست که اطلاعات در مورد آنها. ما را مجبور به بازگشت به تخته رسم و کسب و کار به طور معمول نمی خواهد انجام دهد” کومار اشاره کرد. با اشاره به افزایش حمایت از تولیدات داخلی در سراسر جهان گفت: برای یک زمان بسیار طولانی هند را مجبور به واردات تکنولوژی به این دلیل که کشور از دست داده است مقدار زیادی از زمان.
کومار همچنین تاکید کرد در از بین بردن بی اعتمادی بین دولت و کارآفرینان.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de