اسرائیل می رود در دادگاه برای فساد

نتانیاهو مورد نیاز است به نظر می رسد برای این جلسه در اورشلیم دادگاه منطقه یک هفته پس از او گرفت و به رکورد پنجمین دوره به عنوان رئیس یک دولت وحدت پایان دادن به بیش از یک سال از بن بست سیاسی در پی سه مجمل انتخابات است.

او تحت تعقیب در ماه نوامبر در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات در سه مورد مربوط به هدیه از میلیونر دوستان است و گفته می شود به دنبال نظارتی سوغات برای غولهای رسانه ای در بازگشت به صورت مطلوب پوشش.

نتانیاهو که سران جناح راست حزب لیکود است بازیگران خود دادستان به عنوان یک چپ جادوگر شکار به معنای سرنگونی یک محبوب جناح راست رهبر.

به عنوان نخست وزیر نتانیاهو است که تحت هیچ تعهد حقوقی به استعفا و او گفت: جنگ در دادگاه نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی های خود را به انجام کار خود را.

سه قاضی پنل را بشنود مورد او. در روز چهارشنبه از آن رد درخواست خود را به دور ماندن از جلسه افتتاحیه.

در درخواست معاف می شود نتانیاهو به نام رویداد تشریفات و استدلال کرد که آوردن خود را مشروط از محافظان خواهد اتلاف بودجه عمومی و آن را سخت به پیروی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

برخی از منتقدان گفت: نتانیاهو در تلاش بود برای جلوگیری از اپتیک از یک نخست وزیر نشستن در متهم در حوض.

تبدیل کردن درخواست خود به دادگاه گفت: این مهم برای عدالت دیده می شود انجام می شود.

شش سال پیش نخست وزیر ایهود اولمرت داشت به جرم رشوه گیری و خدمت 16 ماه در زندان است. محاکمه او صورت گرفت و پس از 2006-2009 مدت در دفتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de