ITC برای به دست آوردن ادویه جات ترشی جات ساز طلوع مواد غذایی برای برآورد تومان از 1800 تا 2000 کرور

ITC, ITC Sunrise Foods deal, ITC Sunrise dealپیشنهاد کسب تراز وسط قرار دارد با ITC استراتژی به سرعت در حال مقیاس آن FMCG کسب و کار این شرکت اعلام کرد.

ITC برای به دست آوردن طلوع مواد غذایی: کسب و کار متنوع نهاد ITC با مسئولیت محدود در روز یکشنبه گفت: آن را به طور کامل به دست آوردن ادویه جات ترشی جات تولید کننده طلوع غذاهای خصوصی با مسئولیت محدود (SFPL).

در حالی که این شرکت را فاش نمی کند ارزش این قرارداد, منابع, گفت:, آن را به ارزش حدود 1,800 تومان کرور روپیه به تومان 2,000 کرور.

اخبار مرتبط

این شرکت گفت: این امضا توافق نامه خرید سهم (SPA) با SFPL که تقویت آن محصول نمونه کارها و همچنین تراز وسط قرار دارد به آن آرمان ها به طور قابل توجهی مقیاس آن ادویه جات ترشی جات کسب و کار و گسترش رد پای آن در سراسر کشور است.

“طلوع آفتاب روشن است رهبر بازار در شرق هند در رشد سریع ادویه جات ترشی جات دسته با میراث غنی و میراث برند بیش از 70 سال” ITC در بیانیه ای گفت.

در طول سال با نام تجاری ساخته شده است وفادار مصرف کننده حق رای دادن لنگر در یک تمایز محصول نمونه کارها متناسب با منطقه ای سلیقه ها و ترجیحات هر دو در پایه و حاوی ادویه بخش های آن اضافه شده است.

“پیشنهادی برای کسب تراز وسط قرار دارد با ITC استراتژی به سرعت در حال مقیاس آن FMCG کسب و کار در یک شیوه ای سود آور…” آن گفت:.

این معامله را “تقویت محصول شرکت نمونه کارها و تراز وسط قرار دارد به ITC آرمان به طور قابل توجهی مقیاس آن ادویه جات ترشی جات کسب و کار و گسترش رد پای آن در سراسر کشور” ITC گفت.

“عمیق اتصال مصرف کننده و توزیع قدرت SFPL در تمرکز بازار هم با هم افزایی ناشی از منابع و زنجیره تامین قابلیت های شرکت کشاورزی و پان هند شبکه توزیع ارائه خواهد شد مقدار قابل توجهی ایجاد فرصت برای شرکت” به آن اضافه شده است.

ITC بیشتر گفت: پیشنهاد معامله نیز در خط با آن “فلسفه از افزایش رقابت از کشاورزی زنجیره ارزش در هند در حالی که ساخت یک معنی کمک به افزایش درآمد کشاورز”.

“بحثها آبگرم همراه با فرآیندهای مرتبط تکمیل شد در طول مستند شرایط بازتاب این شرکت چابکی و انعطاف پذیری در برخورد با نرمال” ITC گفت.

به گفته منابع صنعت, JM مالی بود منحصر به فرد مشاور به طلوع آفتاب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de