بمبئی فرودگاه به عمل 25 پروازهای داخلی از روز شنبه: ماهاراشترا وزیر

mumbai airport, india domestic flights, mumbai airport flights newsپروازهای داخلی متوقف شد در هند از آوریل 25 با توجه به سراسر کشور coronavirus مستند (فایل تصویر: فردا نیوز)

بمبئی پروازهای داخلی به روز رسانی: مجموع 25 پرواز عمل خواهد شد و خارج از فرودگاه بین المللی بمبئی آغاز آوریل 25, زمانی که پروازهای داخلی رزومه جزئی عملیات در این کشور دولت اقلیت وزیر امور نواب ملک گفت: در روز یکشنبه.

این بیانیه ملک ارشد NCP رهبر آمد ساعت پس از وزیر Uddhav Thackeray گفت که او تا به حال به دنبال زمان بیشتری از حمل و نقل هوایی داخلی وزارت به راه اندازی مجدد عملیات در فرودگاه بین المللی بمبئی.

اخبار مرتبط

پیش از آن در روز, دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh, همچنین از NCP گفت که آن را “بسیار بد توصیه” به بازگشایی فرودگاه در منطقه قرمز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus هند آخرین به روز رسانی

“فرودگاه بین المللی بمبئی را به کار گیرند 25 پرواز در داخل و خارج به صورت روزانه با شروع از شنبه به بعد. تعداد پروازها افزایش خواهد یافت به طور پیوسته” ملک گفت: کانال های خبری.

در جلسه Thackeray بود گفت: “من به صحبت کرد هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری امروز و به او گفت که فرودگاه بین المللی بمبئی نیاز به زمان بیشتری برای از سرگیری عملیات خود را.

“تا زمان MIAL (بمبئی فرودگاه بین المللی محدود) در نظر دارد و خوب-آهنگ فرودگاه عملیات حمل و نقل هوایی وزارت باید شروع حداقل ممکن پروازهای داخلی از ماهاراشترا از 25 ماه مه که صرفا اورژانس در طبیعت مانند بین المللی برای انتقال مسافران اورژانسهای پزشکی, دانش آموزان و موارد در
دلسوز زمینه”.

پوری اعلام کرده بود سرگیری پرواز داخلی خدمات از 25 مه به عنوان بخشی از مرکز تلاش های خود را به تدریج باز کردن سفر هوایی است که به حالت تعلیق در آمد نزدیک به دو ماه پیش به دلیل یک مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de