وجوه متقابل: پرسش پاسخ در داروسازی صندوق بین المللی پول و جرعه سرمایه گذاری

 Mutual Funds, Queries answered, Pharma fund, International funds, SIP investments, NIFTY 50, stock market volatilityدر حالی که سرمایه گذاری در بازارهای سهام یک همچنین باید ارزیابی در رابطه با چشم انداز رشد اقتصادی در سراسر کشور ،

بازار سهام نوسانات همچنان ادامه دارد و بسیاری از سهام صندوق سرمایه گذاران نگران بسیاری است. بسیار خوب 50 کاهش یافته و حدود 25 درصد در سال به تاریخ (YTD) حتی در حالی که آن را بهبود نزدیک به 18 درصد از پایین (9039 سطح) آن را لمس در 23 مارس سال 2020 است. با این حال این بهبود حفظ باقی مانده است دیده می شود ؟ رفتن با بیانیه اخیر از RBI برای سال به عنوان یک کل هنوز وجود دارد و افزایش عدم اطمینان در مورد مدت از این بیماری همه گیر و چگونه اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد در محل باقی می ماند و در نتیجه خطراتی داخلی رشد قابل توجهی باقی می ماند.

در علاوه بر این به نگه داشتن چشم در توسعه واکسن در کوتاه مدت بازار ممکن است تمرکز بر روی جهانی نشانه های آمریکا-چین رابطه قیمت نفت خام حرکات و دیگر سیاست های اقتصادی و اقدامات است که سازمان ملل را. برای خرده فروشی و صندوق سرمایه گذار است که برای صرفه جویی در مصرف دراز مدت این تحولات مهم به آهنگ ؟

اخبار مرتبط

آهن آنلاین در یک ایمیل مصاحبه با V. Srivatsa – معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر صندوق سهام در عفونت ادراري AMC می یابد چشم انداز بازار سهام چه باید سرمایه گذاران را در حال حاضر و مجموعه ای از رهبران در پست COVID-19 محیط زیست که سرمایه گذاران ممکن است تمرکز بر روی.

چه چشم انداز خود را در بازار فعلی سناریو ؟ چگونه باید از سرمایه گذاران خرده فروشی به خصوص کسانی که جرعه حرکت نوسان های بازار ،

بازارهای سهام کاهش یافته حدود 25 درصد در سه ماه گذشته منجر به اثرات پس از همه گیر COVID-19 که از خط خارج شده رشد اقتصادهای بزرگ جهان از جمله هند و باعث شده است که اقتصاد جهانی به سمت رکود است. اقتصاد ما سوار بر یک بسیار دقیق و مستند است که دارای رتبه در میان دقیقترین در جهان است و این تاثیر به تولید ناخالص داخلی ما به شیوه ای قابل توجهی در آینده چهارم.

دولت در چند ماه گذشته اعلام کرده سری از اقدامات هر دو در سیاستهای مالی و پولی جانبی برای نرم کردن تاثیر این مستند به خصوص در شرکت های کوچک و متوسط و شرکت های مهاجر کارگر را که از بدترین نهفته است.

بهبود اقتصاد را تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه به سرعت ما قادر به مهار این ویروس و انتظار می رود که بهبود خواهد بود مبهوت بیش چهارم. بازارهای سهام به طور کلی به دنبال و اصلاح شده اند در پشت احتمال انقباض در تولید ناخالص داخلی و به احتمال زیاد عظیم degrowth در درآمد در سه ماهه های آینده.

در ارزیابی طرف اگر ما نگاهی به قیمت کتاب متریک هند بازارهای جذاب از ارزش بلند مدت چشم انداز و بازار فعلی پرتاب شده است تا فرصت ها در بخش ها و شرکت های که تولید بازده خوب و که تصحیح معنی داری در سه ماه گذشته.

در مورد جرعه آن ثابت شده است در موارد گذشته از 2008-09 و 2013 که اصلاح بازار نشان دهنده یک فرصت خوب به طور متوسط سرمایه گذاری و سرمایه گذاران که برگزار شد در تولید شده اند بسیار خوب در دراز مدت می گرداند.

باید یک تنوع در خارج از کشور ؟ چرا باید یک سرمایه گذار در نظر بگیرید بین المللی سرمایه گذاری ؟

بین المللی بودجه ارائه برخی از سطح از تنوع به سرمایه گذاران به عنوان اکثریت از وجوه سهام در هند به معرض هند بازار و اقتصاد ،

داروسازی بودجه بازده در حال حاضر بالا رفته است. یکی باید در نظر سرمایه گذاری در آنها در حال حاضر ؟

در ابتدا بخش وجوه مختلف خطر پاداش گزاره و باید سرمایه گذاری با توجه به مشاهده مشخصات خطر از سرمایه گذاران. در مورد بخش دارویی این بخش که بیرون آمدن از یک دوره طولانی مدت از آهسته درآمد و کاهش بازگشت نسبت و چالش محیط زیست در هر دو کشور هند و ایالات متحده آمریکا که در بازارهای کلیدی برای این صنعت است.

چشم انداز برای هر دو بازارهای در حال گرفتن بهتر و شرکت ها نیز با تمرکز بر ساده تر کردن عملیات خود را و تعمیر ترازنامه و متمرکز بر بهبود بازده نسبت. با توجه به دفاعی در طبیعت از این صنعت بخش ارائه می دهد مناسب رشد دید میان بخش عمده ای از بازار. این ارزیابی در دراز مدت به طور متوسط و در این بخش است که انتظار می رود برای نشان دادن مناسب رشد درآمد.

چه هستند برخی از ظهور فرصت های سرمایه گذاری به عنوان مصرف-led تقاضا است که به دنبال به پایین در کوتاه مدت? چه کسانی بخش های خرده فروشی و سرمایه گذاران باید در نظر بگیرید در حالی که سرمایه گذاری در MFs?

در حالی که سرمایه گذاری در بازارهای سهام یک همچنین باید ارزیابی در رابطه با چشم انداز رشد اقتصادی در سراسر کشور ، درست است که مصرف مربوط به بخش را بد گویی کردن از در آمدن چهارم به همان اندازه برخی از مصرف گرا بخش باید اصلاح شود معنی آنها را جذاب ارزش از دیدگاه بلند مدت. در میان مصرف گرا بخش اعتقاد ما بر این است که خودرو و داروسازی نشان دهنده یک فرصت خوب در بازارهای فعلی. ما همچنین بر این باورند که فناوری اطلاعات و نرم افزار نیز ارائه فرصت های خوب به عنوان آنها نسبتا انعطاف پذیر و ارزیابی بسیار مناسب برای هر دو بخش است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de