هیچ بانک بد نشده: دولت قصد دارد اصلاحات در دارایی توزیع مجدد فضای


دولت بعید است که به تایید فقط هنوز این پیشنهاد توسط بانک ها انجمن برای راه اندازی یک بانک بد برای مقابله با پتانسیل افزایش دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در پی Covid-19 بحران است.

دولت بعید است که به تایید فقط هنوز این پیشنهاد توسط بانک ها انجمن برای راه اندازی یک بانک بد برای مقابله با پتانسیل افزایش دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در پی Covid-19 بحران است. آن را برای اولین بار می خواهد به اطمینان حاصل شود که اصلاحات ساختاری در حال آغاز در دارایی بازسازی فضا برای افزایش عملکرد شرکت های موجود.

“وجود ندارد بسیار برای به دست آوردن با اضافه کردن یک نوع بخش عمومی دارایی بازسازی شرکت (قوس) به ده ها تن که در حال حاضر وجود دارد. این مسئله مهم تر این است که ببینید چه ails آنها و آنچه می تواند انجام شود به منظور بهبود بهره وری از کل قوس اکو سیستم. این چیزی است که دولت بیشتر علاقه مند به — اصلاحات ساختاری. در غیر این صورت بانک بد حتی اگر آن راه اندازی خواهد شد نیز رنج می برند از مسائل سیستمیک” یک منبع گفت: FE.

اخبار مرتبط

به طور جداگانه به رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy V سوبرامانیان به تازگی گفته FE که چندین “ملاحظات مهم باید در ذهن نگه داشته شود” در حالی که ارزیابی مطلوب از یک بانک بد.

در آن پیشنهاد ارائه شده با هر دو وزارت دارایی و بانک مرکزی هند (RBI) در IBA پیشنهاد کرده است که دولت ارائه 10 ، 000 تومان-کرور سرمایه در ابتدا برای راه اندازی این بانک بد. این پیشنهاد یک قوس الکتریکی همراه با یک شرکت مدیریت دارایی و جایگزین صندوق های سرمایه گذاری برای پوشش تمام حیطه حل و فصل بد وام مسائل. قوس آن پیشنهاد می شود متعلق به دولت ارشد بانک است. AMC اجرا خواهد شد توسط حرفه ای از هر دو بخش دولتی و خصوصی در حالی که AIF خواهد بود با هدف ایجاد یک بازار ثانویه برای امنیت رسید. وام دهندگان می خواهم به پارک اطراف تومان 70,000-80,000 کرور با پیشنهاد بانک بد او اضافه شده است.

بحث در مورد بد بانک جمع آوری سرعت پس از آن مطرح شد در بررسی های اقتصادی برای 2016-17 سپس توسط مشاور ارشد رییس آرویند سوبرامانیان البته با یک ساختار متفاوت.

از آنجا که بذر از اول قوس سال 2003 در این کشور در حال حاضر 29 از آنها. دارایی های تحت مدیریت این کمان که به طور معمول خرید وام از بانک ها و پول های دوره نقاهت آنها عبور تومان 1-لاخ-کرور علامت برای اولین بار از مارس 19 تا 7 درصد از سال قبل طبق یک Crisil برآورد. در یک گزارش در اواخر سال گذشته این سازمان پیش بینی شده 8-10% مرکب سالانه نرخ رشد در اوم تا مارس سال 2021. هنوز هم آنها را تنها کسری از ناخالص دارایی های بد (Rs 9.35 لاخ کرور از سپتامبر سال 2019) در سیستم بانکی است که فقط رفتن به سنبله با توجه به همه گیر.

در حالی که چندین صندوق های بزرگ مانند استون, Bain Capital, SSG و تنها ستاره راه اندازی کمان را به استفاده از در حال رشد وعده از بازار هند به خصوص پس از تصویب قانون ورشکستگی و تایید 100% سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کمان از طریق خودکار مسیر در سال های اخیر بخش نیست و در عین حال رشد به عنوان آن را باید. مشکل این است که قوس پیدا کرده اند آن را دشوار است برای بازیابی مقدار از بدهکاران به طوری که آنها تنها قادر به ارائه قیمت های پایین به بانک ها–قیمت است که بانک ها را در بر داشت به شرایط دشوار.

کمان بوده است cribbing مورد RBI هنجارهای که به آنها نیاز به سرمایه گذاری حداقل 15% در اصطلاح امنیت رسید (SRs) و یا عبور از طریق گواهی که صادر شده در برابر چنین دارایی تاکید کرد. این سرمایه گذاری در صف مقابل فقط 5% قبل از 2014 قبل از تنظیم کننده تصمیم به افزایش پوست خود را در بازی. این 15:85 هنجار نیز به شمار عوارض دیگر مانند اختلافات بین بانکداران و کمان بیش از ارزیابی به این دلیل که بزرگتر ارزش بالاتر در صف مقابل پرداخت آنها را به.

در سال گذشته وزارت مالیه خواسته بود بخش عمومی بانک (PSBs) برای ارسال اطلاعات خود را از فروش دارایی تاکید کرد به کمان بین FY12 و FY18 برای اسکن به صورت بالقوه بی نظمی. با توجه به بانکداران به حرکت آمدند و در میان سوء ظن است که برخی از دارایی های بد فروخته شد به کمان زیر ارزش بازار به دلیل تبانی از بانکداران و مروج تاکید کرد شرکت.

در دسامبر 2019 تنظیم کننده سخت تر از قوانین بیشتر الزام است که کمان نمی تواند به دست آوردن دارایی های مالی از یک بانک یا موسسه مالی که اسپانسر از قوس صورت دو طرفه.

این 2016-17 بررسی تا به حال ساخته شده است یک مورد برای متمرکز بخش عمومی دارایی توانبخشی سازمان (PARA) که خرید و تاکید کرد وام (به خصوص بزرگترین و سخت ترین آنهایی که) از بانک ها و سپس آنها را یا از طریق تبدیل بدهی به حقوق صاحبان سهام و فروش سهام در مزایده و یا با اعطای کاهش بدهی بسته حرفه ای ارزیابی. آرویند سوبرامانیان بود و سپس گفت: “باید جدی سیاسی پوشش (برای PARA) اگر شما در حال نوشتن 50-70 ٪ از بدهی.” ترسیم ممکن معماری PARA او گفت: از آن می تواند 49 درصد متعلق به دولت (به آن را عملیاتی آزادی به آن نیاز دارد) وجود دارد می تواند یکی دیگر از 10-11% LIC-نوع برگزاری آن را به دولت شخصیت و بقیه می تواند خصوصی شود.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de