فشارها انگلستان PM aide برای ترک سیگار در میان بیشتر مستند نقض ادعای

لندن, مارس 24

نخست وزیر بوریس جانسون بالا aide مواجه است افزایش فشار برای استعفا به عنوان بیشتر اتهامات پدید آمده در روز یکشنبه از او عبور coronavirus مستند قوانین.

دومینیک کامینگز که جانسون رئیس استراتژی مشاور در شماره 10 خیابان داونینگ در روز شنبه در دفاع از 250 مایل سفر به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان به عنوان “معقول و منطقی و قانونی” و نخست وزیر بریتانیا تا کنون گیر او با خیابان داونینگ تکرار همان خط است.

اما جانسون در حال حاضر چهره یک شورش از درون خود را محافظه کار نمایندگان مجلس بر تصمیم خود به گونی کامینگز به عنوان تازه اتهامات جدیدی از دستیار ساخت تکرار سفرهای نقض دولت stay-در-خانه راهنمایی برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

این ‘آبزرور’ و ‘یکشنبه آینه’ گزارش داد که کامینگز دیده می شد در شمال شرق انگلیس در دو بیشتر موارد پس از دوره نقاهت بعد از خود COVID-19 علائم و بازگشت به کار در لندن است. خیابان داونینگ مارک گزارش به عنوان “نادرست”.

اما backbench حزب محافظه کار MP و رئیس سابق اروپایی گروه پژوهشی (ERG) استیو بیکر به نام برای کامینگز به استعفا.

“در این کشور نمی توانیم این خزعبلات این پانتومیم, Dominic باید بروید و ما باید در حرکت و مقابله با چیزهایی که در زندگی مردم است,” او گفت ،

همکار محافظه کار MP سیمون Hoare به نام برای کامینگز به “در نظر گرفتن موقعیت خود” و حزب محافظه کار MP Damian کالینز گفت: دولت “بهتر خواهد بود بدون او”.

صحبت با خبرنگاران در خارج از خانه خود در لندن در صبح روز شنبه پس از اولین اتهام پدید آمده مربوط به یک سفر در پایان ماه مارس کامینگز گفت که او نمی خواهد استعفا و انجام داده بود که “درست”.

روز یکشنبه روزنامه ها گزارش می دهند که شاهدان دیدم کامینگز در برنرد کسل بیش از 25 مایل از دورهام در مارس 12.

دو روز بعد در مارس 14, او دیده می شد در لندن است. به گفته یک شاهد, او دوباره در Houghall جنگل نزدیک دورهام در مارس 19.

“دیروز آینه و نگهبان نوشت نادرست داستان در مورد آقای Cummings. امروز آنها در حال نوشتن مطلب نادرست داستان از جمله ادعا می کند که آقای کامینگز بازگشت به دورهام پس از بازگشت به کار در خیابان داونینگ در 14 مارس” یک خیابان داونینگ بیانیه ای گفت:.

“ما نمی خواهد اتلاف وقت ما پاسخ دادن به یک جریان غلط در مورد اتهامات آقای کامینگز از مبارزه در روزنامه ها ،

یک نظرسنجی در روز شنبه متوجه شد که 68 درصد از رای دهندگان فکر می کنم کامینگز را شکست مستند در حالی که فقط 18 درصد مخالف. توسط یک حاشیه از 52 درصد به 28 درصد آنها فکر می کنم او باید استعفا دهد.

احزاب مخالف – کار لیبرال دموکرات و حزب ملی اسکاتلند – نوشته اند به آقا علامت Sedwill انگلستان کابینه منشی تلفنی برای یک درخواست فوری به اتهامات.

کامینگز تکذیب نقض coronavirus قوانین و گفت او نیاز به مراقبت از کودکان به کمک همسر خود را نیز توسعه COVID-19 علائم و آنها را به دورهام به ماندن در یک ساختمان مجزا در پدر و مادر خود را’ ملک.

انگلستان وزیر حمل و نقل Grant Shapps تا به حال در زمینه سوالات در مورد این مسئله که روزانه در خیابان داونینگ در جلسه شنبه شب هنگامی که او اصرار داشت که کامینگز تا به حال شکسته نشده این قوانین به دلیل یک راه گریز است که اجازه می دهد تا مردم را به “حفاظت” مردم پیر و جوان در معرض خطر است.

“من می توانم به شما بگویم این ساعت را فراهم می کند کامینگز با پشتیبانی کامل خود,” او گفت:.

انگلستان کابینه تا حد زیادی در اطراف بسیج کامینگز با منشأ وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: “مراقبت از خود و همسر و فرزند جوان است موجه و معقول تلاش برای نمره امتیاز سیاسی بیش نیست.”

انگلستان وزیر بهداشت مت, Hancock, که تا به حال نیز آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته گفت: “من می دانم که چگونه بیمار coronavirus باعث می شود شما. آن را کاملا مناسب برای Dom کامینگز برای پیدا کردن مهد کودک برای کودک نو پا خود را زمانی که او و همسرش گرفتن بیمار است.”

دولت سخت اجتماعی فاصله ارشاد انتظار دارد مردم به سفر و مشاوره برای هر کسی که با کروناویروس علائم باقی می ماند و به خود منزوی در خانه و نه ترک – حتی برای لوازم ضروری برای هفت روز. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de