مرگ ناگهانی از محبوب تراس خانه ستاره شوک ژاپن طرفداران

توکیو, مارس 24

مرگ ناگهانی حنا کیمورا یک 22 ساله کشتی گیر حرفه ای و عضو بازیگران محبوب Netflix واقعیت نشان می دهد “تراس خانه” شوکه طرفداران و نگرانی سایبر قلدری پس از گزارش او مورد آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی.

کیمورا یکی از شش ساکنان در تازه ترین فصل از تراس خانه در سطح بین المللی نشان می دهد محبوب است که شرح زندگی مردان و زنان با هم زندگی می کنند. نشان می دهد معلق فیلمبرداری در ماه آوریل با توجه به کوروناویروس.

ستاره شدن یک pro-wrestling سازمان که کیمورا وابسته, تایید مرگ او در بیانیه ای که در توییتر در روز شنبه اضافه کرد که جزئیات همچنان نامشخص است.

کیمورا فن های مورد علاقه در نشان می دهد با او امضا مو صورتی و خجالتی شخصیت متضاد با شخصیت او در حلقه کشتی. طرفداران flocked به توییتر پس از گزارش های خبری از مرگ او کف کیمورا کار در Netflix بکشد نشان می دهد.

“من متاسفم Hana که این جهان بی رحمانه بود به شما و که شما نمی تواند خود را صلح” یک کاربر نوشت.

مشاهیر نیز وزن در موضوع آزار آنلاین پس از پس از حذف رسانه های اجتماعی پست از کیمورا ذکر شد که او تحت تاثیر یک تورنت از نظرات منفی از غریبه ها آنلاین.

Yukio Hatoyama ژاپن نخست وزیر سابق نیز در مورد ارسال کیمورا مرگ در توییتر گفت: ژاپن باید در نظر گرفتن مجازات برای کسانی که هدف افراد به صورت شدید و آزار و اذیت آنلاین. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de