سپیده دم از اماکن عمومی: سفر در سایه coronavirus

توسط Reya Mehrotra

اخبار مرتبط

پارک ملی و کاخ پنا
این پنا کاخ واقع در سائو پدرو ده Penaferrim در سینترا در کشور پرتغال است. آن است که بزرگترین مثال از رمانتیسیسم در پرتغال. ساخت و ساز آن آغاز شد و در سال 1836 و آن را دارای مشتق از زبان لاتین احیای معماری را تحت تاثیر قرار مور و Manueline سبک. آن پارک شامل یک جنگل و باغ های بزرگ با بیش از 500 گونه مختلف از درختان است. پارک و کاخ نتایج پادشاه فردیناند دوم نابغه خلاق. آن را به روی عموم باز است به عنوان یک موزه در سال 1911. در سال 1995 یونسکو طبقه بندی تاریخی شهر سینترا به عنوان میراث جهانی فرهنگی چشم انداز است. موزه بازگشایی شد در 18 مه به مناسبت موزه بین المللی روز اجتماعی فاصله و دیگر ایمنی و اقدامات بهداشتی در محل.

شانگهای دیزنی توچال
تنها 30 درصد ظرفیت و ماسک های صورت هستند که قوانین جدید برای هر کسی که بازدید از دیزنی لند در شانگهای. همچنین این اولین دیزنی پارک در جهان به بازگشایی پس از سه ماه پست مستند. آن بسته بود در ژانویه 25 و بازگشایی on May 11. تعیین نقاط رنگ شده اند برای بازدید کنندگان در 10 زمینه برای کمک به آنها را متمایز از یکدیگر و متوسط چک انجام خواهد شد قبل از آنها را وارد کنید. پارک واقع شده است و در Pudong شانگهای.

یلوستون پارک ملی
پارک ملی یلوستون است خانه را به بزرگترین کلدرس با بیش از 10 ، 000 ویژگی های حرارتی و 300 آبفشان. این یکی از بزرگترین جنگل سنگشده و بزرگترین دریاچه در شمال امریکا: سنگ زرد دریاچه. این بازگشایی در 18 مه پیروی از دستورالعمل های لازم و احتیاطی در سه مرحله به مرحله شیوه ای که در ابتدا باز جنوب و شرق ورودی وایومینگ و محدود بازدید کننده سفر به پایین حلقه از پارک.

آکروپلیس آتن
یونان برطرف محدودیت های بسیاری از سایت های باستانی یونان از جمله آتن هیل دوباره برای بازدید کنندگان در مارس 18. پست مستند در اواسط ماه مارس یک تور مجازی ساخته شده در دسترس از سایت برای بازدید کنندگان. یک ارگ باستانی واقع در بالای شهر آتن آکروپلیس باقی مانده است که از چندین باستانی شاهکارهای معماری, محبوب ترین و مشهور بودن پارتنون, معبد آتنا الهه حامی مردم آتن.

گراند کانیون پارک ملی
این پارک در ایالت آریزونا در آمریکا است بازگشایی با دسترسی محدود نگه داشتن در ذهن همه گیر. آن لایه باند از سنگ قرمز نشان میلیون ها سال تاریخ زمین شناسی. مهم ديدگاه عبارتند از: مدر نقطه Yavapai ایستگاه مشاهده و معمار مریم تیغه جلو خیش را تحریم استودیو Lipan نقطه. راهنمایی زیر از مقامات بالاتر از پارک جنوبی حاشیه شده است و با توجه به دسترسی به. آن است که در حال بازگشایی در یک روش مرحله به مرحله.

Rock and Roll Hall of Fame موزه
موزه بسته شده پس از 14 مارس ، واقع در کلیولند اوهایو این گزارش مجموعه ای برای باز کردن از ژوئن 15. این اسناد تاریخ موسیقی راک و هنرمندان و مهندسین تولید که تحت تاثیر توسعه آن است. آن را در سال 1983 تاسیس شد و ویژگی های متعدد نمایشگاه و یادگاری از هنرمندان از جمله جان لنون, جنیس جاپلین جان سباستین, در میان دیگران. پس از آن بازگشایی موزه را به کار گیرند در نیمی از ظرفیت اساس با به پایان رسیده دیجیتال بلیط درجه حرارت چک و ماسک صورت. موزه ساعت محدود خواهد شد و دیجیتال صفحه لمسی خواهد بود خارج از محدوده. کارکنان بیش از حد مورد نیاز خواهد بود را به تمام ایمنی و بهداشت اقدامات است. کافه ها و مغازه ها هدیه ها را باز نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله و ترافیک بازدید کننده حرکت خواهد کرد و در یک جهت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de