آمار تلفات انساني: آمریکا به سرعت در حال نزدیک شدن 100,000 مرگ و میر

نسبت به پایان ماه مه در سال 2020 تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده که فوت کرده اند از coronavirus نزدیک 100,000 — تقریبا همه آنها در عرض سه ماه به طول. به طور متوسط بیش از 1100 مرگ و میر در روز است.

صد هزار.

یک عدد ناقص است اندازه گیری هنگامی که به وضعیت بشر است. یک شماره را فراهم می کند پاسخ به چگونه بسیاری از, اما آن را هرگز نمی تواند انتقال فرد کمان زندگی 100,000 راه پستال صبح و گفت: شب بخیر.

صد هزار.

عظمت چنین ناگهانی عوارض و مالیات و توانایی ما برای درک, به درک که هر عدد به اضافه کردن 100,000 نشان دهنده کسی در میان ما فقط دیروز. که 1,233 rd فرد به مرگ ؟ این 27,587 ، این 98,431 st?

او ممکن است در یک درگذشت مربا بسته بندی شده در بیمارستان با هیچ یک از اعضای خانواده در کنار بستر او به زمزمه نهایی با تشکر از شما مادر من شما را دوست دارم.

او ممکن درگذشت قفل-کردن خانه سالمندان همسر خود را مشابه بی اراده از طریق یک پنجره آرام به عنوان بخشی از ورقه های دور.

آنها فوت کرده اند ممکن است در تقسیم شهر آپارتمان های بیش از حد بیمار و یا ترس بیش از حد برای رفتن به یک بیمارستان نزدیک ترین بستگان نیمی از جهان دور.

این ویروس بسیار مسری است و ما مجبور به سرکوب طبیعت ما به عنوان موجودات اجتماعی از ترس است که ما ممکن است آلوده و یا آلوده شود. در میان بسیاری از indignities آن را رد کرده است ما لطف در حال حاضر برای یک دوست آخرین لحظات. سن-پیر آداب و رسوم است که قرض دادن معنا و مفهوم وجود شده اند طرح میتوانست از جمله آیین مقدس ما چگونه سوگواری.

قبل از ما آمد و با هم در سالن ها و کافه ها و مکان های عبادت را به یاد داشته باشید و افتخار مرده است. ما نماز خوانده و یا مطرح عینک و یا گفته آشنا داستان خیلی خنده دار آنها در سمت چپ ما تکان و گریه ما خنده است.

در این لحظات حیاتی از صمیمیت و همدلی می تواند احساس به عنوان اینکه رفتگان بودند با ما آخرین بار به طور خلاصه احیا محض قدرت جمعی ما عشق برای به اشتراک گذاشتن که بسته شدن نماز که فراق شیشه ای که نهایی در آغوش بگیرید.

حتی در وحشتناک زمان جنگ و طوفان و حملات تروریستی که به نظر می رسید به فرو ریختن زمین در زیر پای ما ما حداقل در زمان حال آزمایش روش هایی که به ما کمک کرد که برای اولین بار مردد گام رو به جلو است. نه در حال حاضر.

در حال حاضر برای بسیاری از کسانی که در چند ماه گذشته وجود نداشت اجتماعات بزرگ از تسلی و قرائت نماز به صورت مسالمت آمیز بقیه. این اعلامیه که پر ما روزنامه های محلی و Facebook صفحات گاهی اوقات به عنوان خوانده شده مانند یک بی پایان رول تماس از coronavirus مرده است.

هر مرگ متوجه ویروس-مرتبط یا نه به نظر می رسید که: با توجه به نگرانی های بهداشتی و محدودیت در تجمعات وجود خواهد داشت هیچ خدمات مراسم تشییع جنازه در این زمان. جشن زندگی برگزار خواهد شد در یک زمان اعلام خواهد شد.

مجازی یادبود برگزار شد در عوض شاید با عزاداران دعا به صفحه نمایش لپ تاپ. پس از دفن شاید با نقاب عزاداران از اتومبیل های خود را به عنوان یکی دیگر از تابوت دریافت شد زمین.

در یک بزرگتر حس تعلیق ما آشنا مراسم کفن و دفن و یا سوزاندن منعکس چه زندگی در یک بیماری همه گیر شده بود. عدم وجود هر گونه پاک کردن پایان.

حتی مرده باید صبر کنید.

چرا این اتفاق افتاده است در ایالات متحده از سال 2020? چرا ویروس ادعا نامتناسب تعداد زیادی از سیاه پوست و لاتین قربانیان ؟ چرا خانه های پرستاری پس از ویران کرد ؟ این پرسش که چرا و چگونه و از آنها خواسته خواهد شد که برای دهه های آینده است.

در حال حاضر همه ما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن نفس جمعی ما اینچ نسبت به برخی از تقریب از چه چیزهایی بودند و سعی کنید به روند از دست دادن زندگی بیشتر از آنچه در این کشور متحمل شده در چندین دهه جنگ از ویتنام به عراق است.

صد هزار.

در آستانه ی شماره. آن است که تعدادی جشن که خانواده ماشین کیلومترشمار کنه یک بار دیگر برای رسیدن به شش رقم است. آن است که تعدادی از ساکنان که می تواند یک محل به طور کامل احساس مانند یک شهرستان: San Angelo, تگزاس; Kenosha, ویسکانسین; واکاویل کالیفرنیا.

بنابراین تصور کنید یک شهرستان از 100,000 ساکنان که در اینجا برای سال جدید در روز است اما در حال حاضر پاک شده از آمریکا نقشه.

صد هزار.

دن مادر برای توله پیشآهنگی بسته 9. مدیر بخش تولید است. میخانه صاحب. پرستار به پایان است.

عاشق بیس بال. عاشق بازی کردن فریفتن. عاشق دیدن ماه کامل افزایش بالاتر از اقیانوس.

مرد می تواند او را طبخ.

همیشه برای اولین بار در کف رقص. همیشه آماده برای حزب. همیشه به عقب.

ترجیح روابط شمشیر و بند.

اعطا ستاره برنز. خدمت در ارتش و سپاه. جان سالم به در غرق شدن Andrea Doria. رقابت در المپیک های ویژه. مهاجرت برای رسیدن به رویای آمریکایی است.

می تواند نقل قول تنیسون از حافظه است.

یک عدد ناقص است اندازه گیری هنگامی که به وضعیت بشر است.

یک. صد. هزار نفر است.

The front page of the May 24, 2020 Late Edition of The New York Times. (The New York Times)

صفحه اول آوریل 24, 2020 اواخر نسخه از نیویورک تایمز. (نیویورک تایمز)

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de