مغلوب ساختن پیشی جستن زمین را به رای دهندگان: به من اعتماد کن, اقتصاد افزایش می یابد در سال 2021

واشنگتن, مارس 24

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمین جدید به رای دهندگان برای این سقوط: به من اعتماد کن.

به عنوان چهره اقتصاد یک بار در یک قرن رکود اقتصادی با بیش از 38 میلیون نفر از کار تهمت است که به طور فزاینده ای به صحبت کردن در آینده بازیابی که احتمالا نمی خواهد دلیلی تا پس از انتخابات ماه نوامبر.

او را از رای دهندگان به دنبال گذشته درد بودن احساس در سراسر کشور را یکی دیگر از چهار سال است که با وعده اقتصادی باز گشت در سال 2021.

“این یک انتقال به عظمت” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بیش از و بیش از پیش بینی رشد اقتصاد سقوط می آیند. “شما در حال رفتن برای دیدن برخی از اعداد بزرگ در سه ماهه چهارم و شما در حال رفتن برای پایان دادن به انجام یک سال بزرگ سال آینده است.”

رئیس خود را مشاور اقتصادی لری Kudlow, پژواک, انتظار-تا-بعد-سال تمایلات برگزاری امیدوارم که برای یک “انفجار بزرگ 2021”.

این یک تاخیر پاداش تاکتیک تهمت بود با استفاده از مدتها قبل از جهانی همه گیر روده-پانچ کشور است. او تبدیل شده به آن را با فوریت به عنوان coronavirus است او را دزدیدند از اقتصاد پررونق بود که به هسته اصلی خود را دوباره انتخابات پیام.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر متعهد به نهایت آزادی خواه مراقبت های بهداشتی طرح پس از نظرسنجی بسته — با وجود در خدمت داشتن بیش از سه سال در دفتر — همراه با یک postelection کاهش مالیات و یک “فاز 2” معامله تجارت با چین.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است در این مورد به رای دهندگان که اگر او تقویت کرد اقتصاد هنگامی که او می تواند دوباره آن را انجام دهد.

“ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید غالبا.

“من آن را انجام دهد برای بار دوم.” آن را فقط در سال آینده خواهد شد که رمز و راز به رای دهندگان در روز انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او صحبت شده است تا سه ماهه چهارم اکتبر تا دسامبر — اما گزارش های اقتصادی در آن دوره نمی تواند منتشر شود تا 2021. ارقام اولیه برای سه ماهه سوم سال منتشر خواهد شد Oct. 29 روز قبل از ماه نوامبر 3 انتخابات.

هنوز هم تهمت و مبارزات انتخاباتی خود هستند و امید آنها می تواند مردم را متقاعد کند که تهمت نه دموکرات جو بایدن است نامزدی که می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف حتی به عنوان آنها فشار بازیابی جدول زمانی به سال آینده.

“رئیس جمهور دارای سابقه روشن ساختن اقتصاد به ارتفاعات بی سابقه ای قبل از آن مصنوعی وقفه های کروناویروس و آنها می دانند که او آن را ساخت برای بار دوم گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh.

اقتصاددانان با این حال هشدار می دهند که “ضربه محکم و ناگهانی به” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران صحبت شده است تا بعید است که با توجه به شدت رکود اقتصادی است. آن را سال اقتصاد برای بازیابی, با توجه به دفتر بودجه کنگره.

رای گیری داده ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است برخی از کار را به انجام به متقاعد کردن آمریکایی ها که همه به خوبی خواهد بود در سال آینده.

آمریکایی ها در حال تقسیم در مورد اینکه آیا آنها فکر می کنند اقتصاد را بهبود بخشد (41 درصد) و یا بدتر (40 درصد) بیش از سال آینده بر اساس یک نظرسنجی توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

نظرات خود را متفاوت بر اساس سیاست است. اکثریت جمهوری خواهان (62 درصد) فکر می کنم اقتصاد بهتر خواهد شد در سال آینده در حالی که اکثریت دموکرات (56 درصد) فکر می کنم آن را بدتر خواهد شد.

این نظرسنجی نشان می دهد که تنها 49 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به اقتصاد در مقایسه با 56 درصد در ماه مارس هر چند اعداد باقی مانده تقسیم تا حد زیادی در حزب خط.

در حالی که اکثر آمریکایی ها در خانواده هایی که کار دست رفته فکر می کنم این حداقل محتمل است که این کار را بازگشت 70 درصد در حال حاضر توصیف دولت از اقتصاد کشور را به عنوان فقیر در مقابل فقط 29 درصد است که می گویند خوب است — از 67 درصد در ماه ژانویه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تشویق متحده شروع به کاهش محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد خود را. اما این لزوما به این معنا نیست شغل باز خواهد گشت. در حالی که بسیاری از کسانی که می گویند آنها یک مدل موی حداقل ماهانه قبل از وقوع و یا خرید به طور منظم در فرد به صورت غیر ضروری موارد قطعا و یا احتمالا این کار را در چند هفته آینده اگر آنها اجازه داده شد آمریکایی ها ممکن است با احتیاط به بازگشت به زندگی عادی.

تنها در حدود نیمی از کسانی که پس حداقل ماهانه قبل از وقوع می گویند که آنها می خواهم سفر رفتن به کافه ها و رستوران ها استفاده از حمل و نقل عمومی یا ورزش در یک باشگاه ورزشی و یا استودیو. فقط 42 درصد از کسانی که به کنسرت, فیلم و یا تئاتر و یا رویدادهای ورزشی حداقل ماهانه می گویند که آنها می خواهم این کار را در چند هفته آینده اگر آنها می تواند.

هنوز این نظرسنجی نشان می دهد که 66 درصد از آمریکایی ها همچنان می گویند که آنها وضعیت مالی خوب است — یک شماره است که ثابت باقی مانده است پس قبل از وقوع آغاز شد. آمریکایی ها نیز به احتمال زیاد به انتظار امور مالی شخصی خود را برای بهبود بدتر در سال آینده 37 درصد به 17 درصد است.

در پایان این چیزی است که در حال رفتن به مهم ترین و گفت: Michael جراحی یک جمهوری خواه سیاسی استراتژیست.

“این انتخابات را روشن حقایق بیش از, پیام,” او گفت:. “رئیس جمهور این است که با قرار دادن یک شرط بندی با بازگشایی اقتصاد قبل از مقامات بهداشت عمومی بر این باورند آن را بی خطر است. اگر اقتصاد بهبود به شدت عفونت و نرخ ثابت باقی می ماند و یا رفتن به پایین و سپس رای دهندگان را پاداش جسارت اما اگر ما همچنان به بیکاری گسترده و افزایش عفونت های جدید و, مرگ و میر, همه سیاسی wordsmithery جهان را ارائه نمی خواهد به او کمک کند.” AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de