آمریکا دانشمندان در نهایت انتشار remdesivir داده

دارو remdesivir شد و به سرعت مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان coronavirus بیماران و بیمارستان ها با عجله برای به دست آوردن منابع.

اما تا به حال محققان و پزشکان تا به حال دیده نشده از داده های واقعی. و remdesivir ساخته شده توسط Gilead Sciences, دارای یک آینه تاریخ. آن را در اصل در نظر گرفته شده برای درمان هپاتیت است اما به. آن را مورد آزمایش قرار گرفت در برابر ابولا اما نتایج بدون زرق و برق.

تا کنون remdesivir شده است رسما تایید شده برای هر هدف. FDA اضطراری با استفاده از مجوز نبود تایید رسمی.

مدتها در انتظار مطالعه اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به نظر می رسد در مجله پزشکی نیوانگلند سایت شب جمعه است. آن را تایید ماهیت دولت اظهارات: Remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی از 15 روز به 11 روز در بیمارستان بستری بیماران است. این مطالعه تعریف بهبودی به عنوان “یا ترخیص از بیمارستان و یا بستری شدن در بیمارستان.”

محاکمه شد و دقیق به صورت تصادفی اختصاص 1,063 به طور جدی بیمار بیماران برای دریافت یا remdesivir یا دارونما. کسانی که موفق به دریافت این دارو نه تنها به بهبود سریع تر اما همچنین آیا عوارض جانبی جدی بیشتر از کسانی که دارونما داده.

این یک بین المللی محاکمه اکثر سایت ها در ایالات متحده است. بيماران روزانه و کسانی که اداره ارزیابی نمی دانم که آیا بیمار داده شده بود remdesivir یا دارونما.

نظارت هیئت مدیره بررسی داده ها در فواصل زمانی مشخص و به نام افغانستان را به مطالعه وجود شواهد روشن است که این دارو موثر بود.

در آوریل 29, NIAID صادر انتشار اخبار حاکی از آنجا. اما بیماری های عفونی پزشکان نا امید شدند چرا که آنها دسترسی به یافته که ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه بیماران تحت درمان قرار گرفتند.

“به خاطر خدا این است که یک بیماری همه گیر — ما نیاز به برخی از اطلاعات گفت: دکتر جودیت فینبرگ معاون صندلی تحقیقات در غرب ویرجینیا دانشگاه مدرسه پزشکی است.

انتشار این مقاله آورده است برخی از تسکین. پزشکان تا به حال تعجب شده است, مثلا اینکه آیا آنها باید به remdesivir به بیماران مبتلا به جدی ترین COVID-19 موارد یا به کسانی که نبودند به عنوان بیمار به خصوص اگر وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

دکتر آندره Kalil از دانشگاه نبراسکا یک محقق اصلی این مطالعه اشاره کرد که نه تنها مریض تر بیماران کرایه نیز در remdesivir اما میانگین زمان بهبودی نیز کمی سریع تر است.

او اضافه کرد که اسپانیایی, مردم سیاه و سفید از بیماران همه دست آمده برابر با بهره مندی از مواد مخدر به عنوان مردان و زنان و همچنین بزرگسالان در هر گروه سنی.

نتایج مشابه برای بیماران صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال موفق به دریافت درمان دارویی قبل یا بعد از 10 روز از علائم و گفت: دکتر هلن چو از دانشگاه واشنگتن که او نیز یک محقق از مطالعه.

این مطالعه طراحان تغییر نتیجه اقدامات پس از مطالعه آغاز شده بود اما آنها در دسترسی به داده های کنونی. برخی از منتقدان سوال که آیا تغییر حال تغییر این مطالعه نتیجه گیری اما پس از آن تجزیه و تحلیل مشخص شد که این نیست.

این بیماری تا به حال یک دوره طولانی تر از این محققان متوجه شده بود مقامات فدرال و گفت و اصلی انتهایی — اقدامات موفقیت — شد بیاستفاده.

بهترین نتیجه شده اند که کاهش در نرخ مرگ و میر در میان بیماران داده remdesivir اما تنها وجود دارد نکات است که این رخ داده بود.

با وجود به طور کلی نتایج مثبت, محققان هشدار می دهند که این دارو است که به دور از ایده آل است.

“با توجه به مرگ و مير بالا با وجود استفاده از remdesivir روشن است که درمان با یک داروی ضد ویروس به تنهایی نمی شود به احتمال زیاد به اندازه کافی” آنها به این نتیجه رسیدند.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de