حیوانات باغ وحش دریافت مهلت از جمعیت در میان مستند

در طول دو ماه گذشته و حیوانات شده اند صرف روز خود را با خوردن و خوابیدن در صلح و آرامش به عنوان بنگلادش باغ وحش ملی در Mirpur باقی مانده است پس از بسته Mar 26.

“همه حیوانات هستند و در سلامت خوب است و به خوبی انجام می دهند. آنها رومینگ در اطراف آزادانه و بدون ترس داخل قفس خود را. حیوانات در حال مصرف تمام مواد غذایی به آنها داده می شود و هیچ باقی مانده” باغ وحش متصدی Md Nurul اسلام گفت: bdnews24.com.

برخی از حیوانات پدر و مادر مسالمت آمیز بالا بردن خانواده خود را در یک محیط آرام گفت: Nurul اضافه کردن یک زرافه جفت استقبال از یک نوزاد جدید در May 25.

بیشتر نوزادان از دیگر حیوانات جفت در راه هستند گفت: متصدی.

“Emu پرنده شده به 11 نوزادان است. چند شتر پرندگان و طاووس هم تخم گذاشته است.”

حیوانات شده اند قادر به نژاد به درستی با توجه به عدم حضور انسان با توجه به Nurul. آنها در حال ارائه یک وعده غذایی متعادل و حیوانات در حال تخم گذاری و تولد به طور منظم به عنوان یک نتیجه, او گفت:.

اسب آبی, شیر و ببر پیدا شد به رفتن در مورد فعالیت های خود را بدون هیچ گونه نگرانی.

“مکانی نیست که در حال حاضر وزوز با مردم است. حیوانات در حال گذراندن روز خود را به عنوان آنها می خواهم. در گذشته بسیاری از مردم استفاده می شود به جمعیت در اطراف قفس که ترس از حیوانات است. که ترس ناپدید شده است در حال حاضر. آنها صرف وقت خود را در صلح و آرامش و بدون نگرانی گفت:” باغ وحش عکاس انور Rony.

در 286 هکتار باغ وحش خانه حدود 3000 حیوانات.

تحت ‘نوسازی بنگلادش باغ وحش ملی’ پروژه های مختلف توسعه کار می کند از جمله جاده تعمیرات, تعمیر انواع قفس ساخت و ساز از مقابل دروازه و پارکینگ در حال انجام است. این پروژه را ادامه خواهد داد برای یک سال دیگر.

Nurul گفت: مقامات گرفته اند اقدامات احتیاطی اضافی به دلیل شیوع کروناویروس. هیچ کارمند آلوده شده است, او گفت:, و اضافه کردن مواد ضد عفونی کننده ها اسپری در قفس حیوانات هر چند روز.

روز عید

حیوانات باغ وحش را صرف روز عید مثل هر روز دیگر.

“وجود خواهد داشت هیچ استثنا و یا تخصص در مواد غذایی خود را, گفت:” Nurul.

“تغییر جیره غذایی می تواند منجر به سوء هاضمه و یا مشکلات معده. به عنوان یک نتیجه وجود دارد هیچ فرصتی برای انجام هر کاری متفاوت برای حیوانات در موارد خاص است.”

این باغ وحش مقامات و کارکنان در حال مراقبت از این حیوانات به طور منظم حتی اگر شده اند وجود دارد هیچ بازدید کننده, او گفت:. به عنوان بسیاری از 70 کارکنان led توسط سه نفر از مقامات در حال کار در دو شیفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de