هوایی هند برای از سرگیری عملیات در کلکته-ایمفال-ایزوال مسیر از پنج شنبه

هوایی هند را به کار گیرند ایرباس 319 در کلکته-ایمفال-ایزوال بخش سه بار در هفته – سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه. این سرویس شروع خواهد شد از مارس 28.

حامل ملی هوایی هند خواهد شد و عملیات خود را از Mizoram از شنبه, اگر چه داخلی پروازهای مسافری راه اندازی مجدد خدمات در سراسر کشور پس از یک فاصله دو ماه در روز دوشنبه یک مقام رسمی گفت. GoAir و نیلی, دو, دیگر شرکت های هواپیمایی با داشتن خدمات در Mizoram بودند و در عین حال اعلام برنامه خود برای recommencement از پرواز از ایزوال, او گفت:. همه برنامه ریزی پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق از مارس 25 زمانی که دولت اعمال شده در سراسر کشور مستند به جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این پروازها از سر گرفته و در روز دوشنبه.

“هوایی هند را به کار گیرند ایرباس 319 در کلکته-ایمفال-ایزوال بخش سه بار در هفته – سه شنبه, چهار شنبه و
پنج شنبه. این سرویس شروع خواهد شد از 28 مه” ناگالند مشاور مدیر برای حمل و نقل هوایی عمران بال فرمانده J
Lalhmingliana گفت PTI. غرب بنگال دولت اجازه نمی دهد عملیات پروازهای داخلی بین مارس 25 و 27 از کلکته فرودگاه این شهر شد به شدت انتقاد کرد توسط طوفان Amphan هفته گذشته, او گفت:.

اخبار مرتبط

Lalhmingliana گفت: تنها ساکنان Mizoram و آن خودی که به دست آمده اجازه مخصوص از دولت خانه بخش خواهد بود و مجاز به ورود به دولت به عنوان صدور درون خط مجوز (ILP) در هنگام ورود به Lengpui فرودگاه در اینجا در حال حاضر معلق شده است. با توجه به روش عملیاتی استاندارد, هر
رشته Mizoram مقیم قصد بازگشت پرواز را برای به دست آوردن جنبش مجوز از دولت قبل از آنها می رسند Lengpui فرودگاه, او گفت:.

خصوصی و شرکت های هواپیمایی GoAir و نیلی شد و در عین حال به اطلاع مقامات برنامه خود را برای از سرگیری پرواز خدمات
از ایزوال, Lalhmingliana گفت. GoAir که در عمل در کلکته-گواتی-ایزوال بخش پیشتر گفته آن را راه اندازی مجدد عملیات از ماه سپتامبر است. در مارس 1, نیلی, راه اندازی پرواز در ایزوال-گواتی-اگرتلا مسیر.

در همین حال دولت تصمیم گرفته است برای ارسال به اتحادیه وزارت هواپیمایی کشوری به ترتیب برای
پرواز اضافی در مه 29 و 30 دفتر در دولت خانه بخش Zahmingthanga گفت PTI. او گفت: دولت, صفحه اصلی گروه است که تا کنون از دریافت برنامه 106 رشته ساکنان که در نظر گرفته شده برای بازگشت توسط پرواز. دولت مستقر پزشکی تیم و نصب دوربین حرارتی در Lengpui فرودگاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de