The block deal will be conducted by JP Morgan India at around Rs 558 per share, close to 6% discount to the closing price of Rs 593.20 on May 22 on the NSEبلوک معامله انجام خواهد شد توسط جی پی مورگان هند در حدود 558 تومان به ازای هر سهم نزدیک به 6 درصد تخفیف به قیمت بسته شدن از Rs 593.20 در 22 مه در NSE

برای پاک کردن بدهی و آن را به سطح صفر در پروموتر سطح Bharti مخابرات — پروموتور گروه از Bharti Airtel — فروش 2.75 ٪ سهام در دومی به افزایش حدود 1 میلیارد دلار از طریق یک بازار ثانویه معامله بلوک در روز سه شنبه منابع روز دوشنبه گفت:.

بلوک معامله انجام خواهد شد توسط جی پی مورگان هند در حدود 558 تومان به ازای هر سهم نزدیک به 6 درصد تخفیف به قیمت بسته شدن از Rs 593.20 در 22 مه در NSE. از مارس Bharti مخابرات برگزار شد در مورد 38.79 درصد از سهام خود در اپراتور Bharti Airtel که کاهش 2.75% پس از معامله. کل پروموتر سهام به عنوان در هر تبادل داده ها در حال حاضر می ایستد در 58.98%.

اخبار مرتبط

پس از بلوک معامله سهام برگزار شده توسط مروج Bharti Airtel — Bharti مخابرات هند قاره سرمایه گذاری Viridian و نقاشی با مداد رنگی — سقوط خواهد کرد به 56.23% از 58.98% طبق اطلاعات موجود در NSE.
منابع گفت: این بدهی در پروموتر سطح در نظر گرفته شد به منظور بالا بردن بودجه برای شرکت مخابرات از زمان به زمان و همچنین برای خرید به حقوق موضوع Bharti Airtel.

هنگامی که بدهی این است که تمیز کردن منابع گفت: بدهی برآمدگی در Bharti Airtel همچنین ممکن است دریافت کاسته عنوان بسیاری از ترکیبات از جمله آژانس های رتبه بندی را کامل بدهی های, از جمله این که از پروموتر شرکت به حساب آورد. آن را نیز ایجاد ظرفیت کامل در Bharti مخابرات برای هر بیشتر سرمایه از سهامداران حمایت Bharti Airtel, منابع گفت.
در حالی که بدهی در پروموتر سطح شناخته شده نیست Bharti Airtel خالص بدهی در پایان مارس 31 سال 2020 می ایستد در Rs 1,18,859 کرور.

بیش از سه سال گذشته Bharti Airtel شده بود به شدت جمع آوری کمک مالی از طریق حقوق موضوع واجد شرایط نهادی سرمایه گذاری از سهام و موضوع ارز خارجی تبدیل اوراق قرضه (FCCBs) در میان دیگران برای سرمایه گسترش است.

اپراتور Bharti Airtel شد منفی ضربه توسط یک دادگاه عالی در ماه اکتبر 2019 که حکومت است که در آن نیاز به پرداخت آن تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت به مقدار تقریبا تومان 35,586 کرور. این شرکت پس از پرداخت حدود 18,000 تومان کرور روپیه به بخش ارتباطات از راه دور.

با توجه به AGR تأمین و همچنین از یک طیف زمان شارژ مورد مربوط به که در حال حاضر در انتظار قبل از بمبئی دادگاه عالی این شرکت ارسال شده تثبیت از دست دادن خالص از Rs 5,237 کرور در طول ماه های ژانویه-مارس چهارم. اما آن طور متوسط درآمد به ازای هر کاربر افزایش 14 درصد به ترتیب به تومان 154 در پشت تا 50 درصد افزایش تعرفه در دسامبر 2019. شرکت ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات در همه جبهه های دیگر و انجام بهتر از رقیب تکیه Jio.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de