Bihar, Jharkhand انتقال از طریق برنامه های 1,000 تومان هر یک به 21 لاخ کارگران مهاجر

Jharkhand followed suit with a similar app, and both the states between them transferred Rs 1,000 each to nearly 21 lakh recipients.Jharkhand به دنبال کت و شلوار با یک برنامه مشابه و هر دو ایالات متحده بین آنها منتقل می شود 1,000 تومان هر یک به حدود 21 لاخ گیرندگان.

در مواجهه با چالش ارائه کمک به کارگران مهاجر گیر در کشورهای دیگر در فروردین — قبل از حمل و نقل در دسترس قرار گرفت در مارس 1 — Bihar را توسعه داده است یک برنامه تلفن همراه (نرم افزار) که می تواند انجام بررسی اولیه از طریق Aadhaar احراز هویت برای شناسایی واقعی ذینفع. Jharkhand به دنبال کت و شلوار با یک برنامه مشابه و هر دو ایالات متحده بین آنها منتقل می شود 1,000 تومان هر یک به حدود 21 لاخ گیرندگان.

یک Jharkhand رسمی دولت گفت: هدف این بود که به آدرس مهاجر کار جمعیت قادر به سفر به دولت قبل از این مستند به اجرا در آمد. “ما در آغاز با ایده ارائه حداقل یک بار پشتیبانی نقدی به این افراد که حفظ آنها در طول مستند.”

اخبار مرتبط

ایالات متحده شناسایی چند معیارهای مقدماتی برای محدود کردن هدف به صورت مستقیم بهره مند انتقال (DBT). این شامل این شرط که فرد نیاز به دانلود این نرم افزار تا به حال به واقع در خارج از دولت بود که تضمین در زمان ثبت نام از طریق منطقه جغرافیایی برای شناسایی محل دستگاه. دوم مانند یک فرد تا به حال به حساب بانکی مربوطه در دولت خانه خود را.

“ما تصمیم گرفتیم که برای واجد شرایط برای حمایت از یک فرد باید Aadhar مرتبط حساب بانکی در دولت به دلیل آن را فراهم می کند یک نشانه قوی است که فرد مشغول کار در خارج از کشور برای یک دوره قابل توجهی از زمان, اما در نهایت می آید به دولت هر سال برای چند ماه” سوشیل مودی معاون وزیر بیهار توضیح داد.

او افزود که این احساس شد که یک فرد با حساب بانکی در خارج از دولت ممکن است حل و فصل وجود دارد و خود را به دست آورده امرار معاش کل در کشور میزبان. آنها به احتمال زیاد نه به عنوان آسیب پذیر به عنوان نیروی کار مهاجر جمعیت پس از آن تصمیم به حذف آنها از DBT مودی گفت.

در نهایت تا به حال به ثبت نام کلیک کنید عکس های خود را و ها همان در برنامه است. این همسان در برابر اطلاعات موجود در Aadhaar پایگاه داده. یک بار با موفقیت ثبت نام پولی مجموع منتقل شد به Aadhaar-حساب های مرتبط از افراد است.

بیهار اختصاص داده شده حدود 250 تومان کرور روپیه برای این منظور از CM صندوق امداد و انتقال پول نقد به 19 لاخ حساب تا آخرین شمارش. Jharkhand شناسایی حدود 2 لاخ افراد واجد شرایط به نفع و حدود 20 تومان کرور روپیه از کار صندوق توسعه.

هر دو ایالات متحده متوقف گرفتن تازه ثبت نام پس از مستند بود کاسته on May 4. به عنوان نیروی کار مهاجر آغاز شده و پس از رسیدن در بیهار و Jharkhand پس از آن که دولت های مربوطه آغاز شد و برای تامین هزینه سفر و نیز در صف مقابل پرداخت نقدی به کاهش درد و رنج, مقامات گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de