چین هیچ اختیارات قانونی به تصویب قانون تامین هنگ کنگ: هنگ کنگ کانون

پکن/دلار هنگ کنگ, مارس 25

چانه را پیشنهاد جدید امنیتی قانون به شرکت تا کنترل خود را بیش از هنگ کنگ می تواند به مشکلات اجرا شود در دادگاه این شهر را به کانون هشدار داده و تأکید کرد که پکن به حال هیچ قدرت قانونی برای تصویب آن امنیت ملی قانون برای این مستعمره سابق بریتانیا.

در به شدت دقت بیانیه هنگ کنگ کانون نیز ابراز نگرانی بیش از این پیشنهادات که سرزمین اصلی سازمان های امنیتی می تواند تنظیم شود تا برای حفاظت از امنیت ملی در این شهرستان گفت: آن را “به طور کامل مشخص نیست” چگونه است که تنظیم خواهد مطابق با ماده 22 قانون اساسی که تصریح کرد که پکن بخش به دخالت در امور محلی.

پیش نویس یک لایحه در ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای مکانیزم های هنگ کنگ منطقه ویژه اداری (HKSAR) برای حفاظت از امنیت ملی مطرح شد در چین ملی (NPC) در روز جمعه. انتظار می رود که گذشت در تاریخ 28.

این لایحه در نظر گرفته شده است به عنوان یک بمب سیاسی برای این مستعمره سابق بریتانیا به چین تصمیم گرفته است برای دور زدن محلی شورای قانونگذاری را در مورد جدید امنیت ملی قانون خیاط ساخته شده به دست گرفتن کنترل از هنگ کنگ است که شاهد تظاهرات طرفدار دموکراسی گروه از سال گذشته خواستار استقلال و آزادی از پکن است.

هزاران نفر از مردم در تظاهرات گسترده در هنگ کنگ در روز یکشنبه. پلیس با شلیک گاز اشک آور و توپ آب در تظاهرات.

پلیس هنگ کنگ در حال آماده سازی خود برای یکی دیگر از تظاهرات گسترده در روز شنبه در خارج از محلی مقننه.

“این کاملا مشخص نیست که چگونه به پیشنهاد سازمان تنظیم در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری (HKSAR) عمل خواهد شد تحت قوانین HKSAR که آیا آنها را محدود به قوانین از HKSAR آیا آنها باید قدرت اجرای و اینکه آیا قدرت مانند اعمال محدود خواهد شد توسط قوانین در حال حاضر در نیروی در HKSAR,” هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست به نقل از کانون بیانیه ای عنوان کرد و گفت.

کانون نیز اشاره کرد که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این قانون پیشنهادی با توجه به وضعیت خود را به عنوان یک قانون ملی – را مطابق با مفاد این میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی که, هنگ کنگ یک امضاء یا که وجود دارد خواهد بود یک مشاوره قبل از اعلام.

فقدان مشاوره عمومی خواهد ایستاده در تضاد به این شهر تلاش برای قانونگذاری امنیت ملی قانون خود را در سال 2003 که در آن یک مشورت های گسترده فرایند انجام شد. این لایحه که در نهایت پس از خارج 5,00,000 مردم به خیابان ها ریختند و به مخالفت با آن.

“این بی سابقه است. بايد اجازه داد این فرصت به درستی نظر و بحث در مورد قوانین پیشنهاد شده که بر شخصی خود را در حقوق و تعهدات کردند.”

آن را نیز مورد سوال یک خط در پکن روز جمعه قطعنامه ای که به نام قوه قضائیه را در کنار دولت و قوه مقننه به عنوان هنگ کنگ ارگان های مورد نیاز برای جلوگیری از توقف و اعمال به خطر انداختن امنیت ملی با این استدلال آن را داده بود افزایش برداشت به دادگاه شد “بودن یا آموزش داده خواهد شد را به عمل در یک راه خاص”.

روز دوشنبه شیه فنگ کمیسر چین وزارت امور خارجه در هنگ کنگ اقدام به ذخیره کردن برخی از کسانی که ترس به بقیه پست گزارش گفت:.

صحبت کردن در یک جلسه ایشان بر قوه قضائیه استقلال گفت: قانون جدید نمی خواهد “تغییر نظام حقوقی در هنگ کنگ SAR یا تاثیر مستقل قضایی قدرت از جمله حق نهایی داوری اعمال شده توسط قوه قضائیه در هنگ کنگ است.”

پیشنهادی امنیت ملی قانون رونمایی شد بعد از تقریبا یک سال به طور فزاینده ای خشونت آمیز ناآرامی های اجتماعی در هنگ کنگ بود که موجب شده توسط یک شرکت-خارج استرداد لایحه و بعد از تکامل به گسترده ضد دولتی جنبش است.

در همین حال چین با معاون نخست وزیر هان ژنگ گفت: این کشور تصمیم به پیاده سازی یک جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ نباید دست کم گرفت به این تصمیم رسیده بود پس از بررسی دقیق از منافع کشور و شهرستان.

“دست کم نگیرید پکن را تعیین. هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است ما را به اجرای آن تا پایان” هان چین رهبر دولت که مسئول نظارت بر هنگ کنگ و ماکائو امور محلی گفت نمایندگان به چین مقننه در شنبه پست گزارش گفت:.

یک قانونگذار وانگ یوک-shan گفت: “هان تاکید کرد که این حرکت ساخته شده بود پس از دقت شور و مشورت با در نظر گرفتن منافع بلند مدت از هنگ کنگ و از همه مهمتر دولت و ملت است.”

دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش هان عنوان کرد و گفت قانون را هدف تنها بخش کوچکی از مردم که برای حمایت از دلار هنگ کنگ استقلال و “نیروهای تاریکی” در پشت آنها. این اصطلاح مورد استفاده توسط پکن برای اشاره به قرار است در خارج از کشور برای حمایت از ضد دولتی جنبش است.

هان گفت: تنها سه گروه تحت تاثیر قرار خواهد – pro-استقلال فعالان رادیکال و خشونت آمیز معترضان در پی از خط خارج شدن اقتصاد این شهر با یک ذهنیت “اگر ما رایت, رایت با ما”. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de