چین crypto همه چیز در مورد ردیابی و قدرت

یک مقام چینی دیجیتال یوان بیش از پنج سال در ساخت است که در حال حاضر در آزمایشی اجرا می شود به آرامی شروع به جایگزینی فیزیکی قانونی مناقصه.

(بلومبرگ نظر) –coronavirus است مختل جهان در راه است. در حالی که جنگ برپا شده است اما یکی دیگر از رویداد تقریبا از دست رفته: تولد یک نوع جدید از فیات ارز که می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر شکل رابطه بین پول و قدرت اقتصادی و نفوذ ژئوپولیتیک.

یک مقام چینی دیجیتال یوان بیش از پنج سال در ساخت است که در حال حاضر در آزمایشی اجرا می شود به آرامی شروع به جایگزینی فیزیکی قانونی مناقصه. اگر این آزمایش موفق این پول جدید به ارزش همان آشنا اسکناس تحمل مائو تسه تونگ را به تصویر تبدیل خواهد شد اولین بار در جهان مستقل رمز برای اقامت به طور انحصاری در اتر.

اخبار مرتبط

محاکمات در حال وقوع فقط به عنوان بازی سرزنش اطراف coronavirus عمیق تر بی اعتمادی بین آمریکا و چین است. با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هشدار داد که واشنگتن واکنش نشان خواهد داد اگر پکن به ناتوانی در برابر اعتراضات و جنبش های دموکراتیک در هنگ کنگ شانس detente از سال گذشته جنگ تجاری در حال محو شدن است.

خارج از مردم جمهوری سوال بزرگ این است که اگر دیجیتال یوان یک رقیب به دلار. در چین هر چند وجود دارد بیشتر دنیوی توضیح برای اینکه چرا پکن می خواهد به نوبه خود اسکناس در گردش به نشانه های مجازی.

مصرف کنندگان چینی باید کنار هر دو کامپیوتر و کارت های اعتباری را در آغوش پرداخت تلفن همراه برنامه های که رفته اند به تخم ریزی زیادی پول-بازار صندوق های سرمایه گذاری در پرمحصول ثروت-مدیریت محصولات. این امر منجر به تجمع خطرات در مات و سایه های بانکی. آوردن آنها را در فضای باز نیاز به یک پا برای وام دهندگان سنتی در پرداخت یک منطقه که در آن فن آوری مالی به سمت چپ آنها را به مراتب پشت سر. دیجیتال یوان خواهد شد که تحت فشار قرار دادند به مصرف کنندگان از طریق بانک ها به دنبال بازگرداندن این تعادل از دست رفته; این اجازه خواهد داد که مقامات به “تنظیم یک نامعقول بدهی در بازار به طور موثر تر می گوید:” DBS Group Holdings Ltd. اقتصاددان ناتان چو.

هنوز نیز وجود دارد یک بازی قدرت. آن را یک تصادف که در چین پروژه برداشت تا به سرعت در سال گذشته به عنوان Facebook, Inc. اعلام ترازو. پیشنهاد stablecoin وعده داده شده به نگه داشتن ارزش خود را در برابر سبد عمده ارز رسمی به جای چرخش شدید مانند بیت کوین. هنگامی که آن را شبیه تنظیم کننده در ایالات متحده و جاهای دیگر خواهد هیچ کس این مصنوعی جهانی cryptocurrency این ترازو انجمن پیشتر دامنه خود را انجام. اما ایده “تنظیم شبکه جهانی برای مقرون به صرفه خرده فروشی پرداخت” را به عنوان شرح داده شده توسط دولت سنگاپور سرمایه گذار Temasek Holdings Pte یک عضو جدید از ترازو ژنو مبتنی بر بدن حاکم همچنان زنده است. برای پکن به لرزش دلار هژمونی آن را به قبضه کردن دره سیلیکون از در نظر گرفتن موقعیت قطب.

از این رو عجله ای برای چین آزمون اجرا می شود. با توجه به گزارش رسانه نصف ممکن است یارانه حمل و نقل برای سوژو کارکنان شهرداری را در قالب دیجیتال به ارز پرداخت الکترونیکی و یا DCEP آن را به عنوان نامیده می شود در صورت عدم وجود یک catchier moniker. خلبان طرح در منتظر مى ماهواره ای شهر پکن شامل کافی شاپ, فست فود, خرده فروشان, تئاتر و کتاب فروشی Goldman Sachs Group Inc. اشاره کرده است. دیگر آزمایش های متعلق به چنگدو و شنژن.

با تشکر از Alipay و WeChat پرداخت 80 درصد از کاربران گوشی های هوشمند شلاق تلفن همراه خود را به پرداخت بیش از هر نقطه در جهان است. به آنها DCEP کیف پول ارائه شده توسط چهار بانک های دولتی باید به نظر می رسد همان. اما تفاوت وجود دارد. در این سیستم جدید یک کار کم ارزش معامله را می توانید از طریق حتی اگر هر دو طرف هستند نیست. همچنین این حاکمیت مسئولیت امن اگر یک واسطه ورشکسته می رود. چهار بزرگ دهندگان — و بعد fintech شرکت — توزیع خواهد شد نشانه اما بودجه نمی اقامت در حساب های بانکی. این خواهد بود که بر خلاف موجود و برنامه های پرداخت که تنها با حرکت یک موسسه IOUs به دیگری.

پکن که قرار بود برای راه اندازی دیجیتال پول حتی قبل از این بیماری همه گیر. اما تصویب می تواند سریع تر در حال حاضر به دلیل ترس مردم از ابتلا به عفونت و از دست زدن به پول نقد. همچنین این امکان برای ردیابی در زمان واقعی که آیا یک ضد ویروس یارانه داده شود و در tokenized فرم در حال رسیدن به هدف است. یک بار آن را ردیابی خواهد بود “خاموش” برای اطمینان از شرکت های بزرگ و هزینه های خانوار باقی می ماند ناشناس گلدمن می گوید.

صرفا سخن گفتن هر چند گمنامی نقدی دیگر وجود دارد. مقامات می توانید در زیر هود از pseudonymous معاملات به صورت ناخواسته فعالیت یک نتیجه دور از چشم انداز است که سوار آزادی خواهان (و launderers پول) به cryptocurrencies در وهله اول. با شیوع مشروعیت دادن به نفوذی تماس فیزیکی ردیابی مورد مالی ردیابی می شود و حتی قوی تر. ارز دیجیتال یوان بین مشتریان و بازرگانان خواهد شد تا پاپ در یک متمرکز لجر و رفتن را از طریق به مراتب بیشتر و سریع تر از بیت کوین-سبک نصب setups که تکیه می کنند به طور گسترده ای توزیع دفاتر دارایی مالکیت.

هر ملتی پروژه های برق هنگامی که دیگران تمایل آن پول چیزی است که هزینه های این کشور چیزی به تولید است. اما همانطور که با هر گونه شبکه های دیجیتال, حاکمیت نشانه را که برای اولین بار می تواند در نهایت برنده نامتناسب. دیجیتال یوان می تواند پیدا کردن مشتریان خارج از کشور به خصوص در مکان هایی که چین در حال ساخت کمربند و جاده های سرمایه گذاری. برای یک چیز آنها نمی خواهد که به پرداخت بانک چاق هزینه های در حال اجرا $124 تریلیون دلار در سال کسب و کار به کسب و کار بین المللی نقل و انتقالات بازار است.

با توزیع پول دیجیتال از طریق بانک های چین داده بزرگ آن نهاد یک فرصت برای مطابقت با فناوری پرداخت از fintech رقبا. اما این امکان وجود دارد که بانک مرکزی در یک کشور دیگر خواهد بای پس واسطه در دسترس نباشد به طور بالقوه ساخت دولت انحصار تامین کننده پول به مشتریان خرده فروشی. که همانطور که من نوشت: در ماه دسامبر می تواند upend بانکی. دیجیتال یوان ممکن است شروع کرده اند به میزان متوسطی اما ممکن است راه را برای تغییرات هستند که هر دو جاه طلب و بلند outlast coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de