مشارکت جعلی است به آدرس گلایه از هسته میوه جات و انبه کشتکار در دولت با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus.

هند پست همکاری با بیهار دولت به ارائه شاهی Lichi’ و ‘Zardalu انبه’ در آستان مردم در Patna, مظفرپور و باگلپور گروه در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه. “بیهار پستی دایره ساخته شده است که یک توافق با گروه باغبانی دولت بیهار برای تدارکات شاهی Lichi از مظفرپور و Zardalu انبه از باگلپور و تحویل آن به آستان مردم” بیانیه ای گفت:.

هند نوشته های سخنگو گفت که خرید شامل تحویل اتهامات عنوان شده علیه. مشارکت جعلی است به آدرس گلایه از هسته میوه جات و انبه کشتکار در دولت با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus. مردم می توانید محل سفارش برای میوه ها در وب سایت بیهار باغبانی وزارت.

اخبار مرتبط

این ‘شاهی Lichi’ از مظفرپور و ‘Zardalu انبه’ از باگلپور معروف هستند انواع مختلفی از میوه ها. “این مرکز خواهد بود در ابتدا در دسترس مردم مظفرپور & پتنا برای ‘شاهی Lichi’ & پتنا & باگلپور برای ‘Zardalu انبه’. Lichi خواهد بود رزرو حداقل برای 2 کیلوگرم (kg) و انبه برای 5 کیلوگرم” در بیانیه ای گفت:. با توجه به بیانیه تا حال حاضر سفارش برای 4,400 کیلوگرم Lichi قرار داده شده در سایت و ممکن است تا 1 لاخ kgs در طول فصل. سفارش برای انبه شروع خواهد شد در آخرین هفته از ماه مه.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de