Covid-19: هند در حال حاضر در میان 10 کشور بدترین ضربه

هند ثبت کرده است 6,088, 6,654, 6,767 و 6977 on May 22, 23, 24 و 25 بود.

هند وارد لیست 10 کشور بدترین ضربه رمان coronavirus پس از ثبت سنبله در تعدادی از موارد برای چهار روز متوالی هل دادن چوب خط حساب کردن از عفونت به بیش از 1.38 لاخ surpassing ایران با توجه به جان هاپکینز داده است. کشور ثبت نام 154 کشته و یک رکورد پرش از 6,977 موارد در 24 ساعت گذشته در سراسر کشور شمارش به 1,38,845 و مرگ و میر به 4,021 روز دوشنبه با برخی از کارشناسان نسبت به افزایش موارد به مستند تسهیلات از جمله بخشی از سرگیری خدمات راه آهن و حمل و نقل جاده ای همراه با بازگشت کارگران مهاجر در حالی که دیگران می گویند افزایش موارد است که با توجه به افزایش تست ظرفیت در کشور است.

داخلی پروازهای مسافری نیز از سر گرفته عملیات روز دوشنبه پس از یک فاصله دو ماه. هند دهم بیشتر تحت تاثیر ملت با همه گیر پس از آمریکا و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و برزیل و آلمان و ترکیه و فرانسه به عنوان در هر JHU داده است. این کشور ثبت کرده است 6,088, 6,654, 6,767 و 6977 on May 22, 23, 24 و 25 بود. همچنین تعدادی از RT-PCR آزمایش برای تشخیص COVID-19 در کشور عبور 30-لاخ علامت در روز دوشنبه.

اخبار مرتبط

اظهار نظر در جزئی از سرگیری راه آهن و حمل و نقل جاده ای خدمات Dr Chandrakant S Pandav رئیس جمهور سابق هند بهداشت عمومی انجمن و انجمن پیشگیری و پزشکی اجتماعی گفت: این تسهیلات را ایجاد یک محیط را قادر می سازد برای عفونت کرونا ويروسی به شکوفا.

“در حال حاضر دولت باید برای اطمینان از قوی نظارت و مانیتورینگ بنابراین به عنوان برای جلوگیری از عفونت است که در غیر این صورت خواهد پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان گفت: Pandav سابق HOD از مرکز جامعه پزشکی در AIIMS.

اما استاد K Srinath ردی رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند گفت: افزایش در تعداد موارد هر دو نشان دهنده افزایش در تست نرخ و افزایش گسترش یافته است. “آنچه ما نیاز داریم که به تعداد آزمایشات انجام شده در هر روز و تعداد موارد جدید که مشخص شد از آنها. ما نیز باید برای دیدن اگر تست معیار را همان باقی مانده بین دو دوره مقایسه”ما ممکن است باز به تدریج اما باید برای ادامه مورد تشخیص تماس, ردیابی و دنبال حفاظت شخصی اقدامات با شور و نشاط به عنوان به عنوان امکان پذیر است,” او اضافه شده است.

اشاره کرد ریه جراح Dr Arvind Kumar هشدار داد که با توجه به COVID-19 وضعیت در حال حاضر “هند است و به سمت یک وضعیت هرج و مرج از اینجا”. “نرخ که در آن هزاران نفر از موارد گزارش شده در هر روز ما خواهد شد در حال حرکت به سمت بالا در 10 کشور براکت که ما وارد در حال حاضر,” او گفت:. کومار که با این نسخهها کار در آقا Ganga رم بیمارستان اینجا گفت: اولین مستند و تا حد معینی مرحله دوم از مستند شد “مدیریت خوب”. “اما از سوم مستند به بعد یک سری از فاجعه گام های گرفته شده توسط مقامات از باز کردن مغازه مشروب و سپس از سرگیری پروازها از امروز. اگر این پرواز بودند نه از سر گرفته و برای دو هفته دیگر چه آسیبی را که اتفاق افتاده است “او پرسید. کومار هشدار داد که تا پایان ماه ژوئن “هند در حال رفتن به دیدن یک افزایش در تعداد موارد”.

Dr Vikas Maurya اضافی و مدیر و رئیس pulmonology در Fortis بیمارستان شالیمار باغ در اینجا گفت: “با بازگشایی اقتصاد ما خروش و مطمئن باشید در دوره اولیه”. “این که آیا آن افزایش خواهد آباته و یا ادامه به افزایش بستگی به وضعیت مدیریت توسط مقامات در تمام سطوح و رفتار مردم در عموم,” او گفت:. “این مستند امیدوارم آموخته است که مردم به طور منظم تر عمل اجتماعی فاصله و پس, آینده سناریو نیز بستگی دارد که چگونه ما جمعیتی متنوع مردم رفتار,” دکتر گفت:.

Maurya هشدار داد که اگر این موارد نمی آباته در چند هفته مستند باید اعمال دوباره “در غیر این صورت همه چیز خارج از کنترل” دو فاز از مستند چراغ به 14-29 لاخ COVID-19 مورد در حال برطرف, در حالی که تعدادی از زندگی ذخیره شده در آن دوره بين 37,000 و 78,000 دولت گفت: در روز جمعه با استناد به مطالعات مختلف و اظهار داشت که بی سابقه ای خاموش است پرداخت “سود غنی” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

تعداد فعال COVID-19 نفر از صعود به 77,103 روز دوشنبه در حالی که 57,720 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت آن گفت. “بنابراین در اطراف 41.57 درصد بیماران بهبود یافته اند تا کنون,” ارشد وزارت بهداشت گفت.”از طریق یک درجه پیشگیرانه و رویکرد پیشگیرانه دولت در نظر گرفتن مراحل مختلف همراه با ایالات متحده و UTs برای پیشگیری, مهار و مدیریت COVID-19. این که به طور منظم مورد بررسی و نظارت در بالاترین سطح” وزارت روز دوشنبه گفت:.

کل 4,021 مرگ و میر شامل 1,635 مرگ و میر ناشی از ماهاراشترا به دنبال گجرات با 858 مرگ و میر, Madhya Pradesh 290, West Bengal 272, دهلی نو, 261, Rajasthan, 63, Uttar Pradesh 161,Tamil Nadu 111 و آندرا پرادش 56.

Mahrashtra گزارش کرده است 50,231 COVID-19 موارد بالاترین در کشور است و به دنبال تامیل نادو (16,277) گجرات (14,056) دهلی (13,418) راجستان (7,028), Madhya Pradesh (6,665) و اوتار پرادش (6,268), West Bengal (3,667), Andhra Pradesh (2,823) و بحار (2,587).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de