COVID-19 pandemic: پولیتزر برنده هندی-منبع پزشک هموطن در NYS کمیسیون اقتصادی

روز شنبه در نیویورک در گزارش 84 مرگ و میر ناشی از رمان کروناویروس اولین بار از مارس 24 که کمتر از 100 نفر در یک روز از COVID19.

برنده جایزه پولیتزر هندی-آمریکایی پزشک Sid Mukherjee و هموطن آموزش عالی رهبر Satish Tripathi نام برده شده توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو در میان اعضای یک کمیسیون است که تمرکز بر روی برنامه ای برای jumpstart اقتصاد کشور به شدت ضربه توسط COVID19 بیماری همه گیر.

کومو روز یکشنبه اعلام کرد که دولت روبان آبی کمیسیون ریاست سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت نیز تمرکز بر بهبود telehealth و دسترسی پهن باند با استفاده از جدید فن آوری های نوین. 15-عضو کمیسیون شامل موکرجی Tripathi و دیگر رهبران برجسته یعنی صندلی از بنیاد راکفلر ریچارد پارسونز بنیاد فورد رئیس جمهور دارن واکر و رئیس جمهور از دانشگاه کرنل مارتا پولاک و IBM صندلی جینی Rommety.

اخبار مرتبط

هند متولد Mukherjee یک متخصص خون و متخصص و استادیار پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. او برنده جایزه پولیتزر در سال 2011 برای امپراتور از همه آفات: یک بیوگرافی از سرطان است.’

Tripathi رئیس جمهور در دانشگاه بوفالو, دانشگاه ایالتی نیویورک است. Tripathi فارغ التحصیل از دانشگاه بنارس هندو و دارای سه مدرک کارشناسی ارشد خود را در علوم کامپیوتر از دانشگاه تورنتو و دو در آمار از دانشگاه آلبرتا و دانشگاه بنارس هندو.

با توجه به مشخصات خود را در وب سایت دانشگاه Tripathi یک رهبر ملی آموزش عالی جامعه و در خدمت در هیئت مدیره انجمن از دانشگاه های آمریکا (AAU) و کانون و زمین-اعطای دانشگاهها (APLU).

کومو تا به حال شنود گذاشته اشمیت به سر این کمیسیون است که نگاه به چگونه اقتصاد کشور را بهبود می یابند در نظر گرفتن درس های آموخته شده از COVID19 بیماری همه گیر. “چگونه است که اریک اشمیت کمیسیون آمده تا با ایده های جدید است که ما می توانیم شروع به رشد اقتصاد ؟ این چیزی است که فصل بعد در حال رفتن به. آن است که رفتن به در مورد کاری دولت با بخش خصوصی با کسب و کار به jumpstart اقتصاد به تحریک آن برای به دست آوردن برخی از پروژه های بزرگ رفتن است که بخش کسب و کار مشغول اند و با اعتماد به نفس و باور یک بار دیگر.”

چگونه می توانم به شما در بهبود جرم سیستم حمل و نقل? چگونه در مورد فن آوری های جدید برای آموزش و پرورش ؟ چگونه در مورد پزشکی از راه دور? ما صحبت در مورد یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند انجام تست و ردیابی و افزایش ظرفیت و تخت بیمارستان. بیایید ساخت که جدید نظام سلامت و اجازه دولت پیش از آن و اجازه دهید دولت منجر راه کومو گفت.

ایالات متحده بدترین آمار کشور توسط coronavirus بیش 1.68 میلیون عفونت و 98,024 مرگ و میر. ایالت نیویورک در حال حاضر 361,515 coronavirus موارد و 23,282 مرگ و میر. با وجود بالا بودن تعداد موارد در ایالت نیویورک, مناطق سراسر کشور به تدریج شروع به دوباره باز به عنوان روزانه hospitalisations ICU پذیرش و مرگ روزانه تعداد کم کردن سرعت.

تعداد کل hospitalisations پایین است که خبر خوبی است. نورد متوسط hospitalisations پایین است که خبر خوبی است. این لوله ها و موارد جدید هستند تا کمی در نورد متوسط اما همه بخشی از این کاهش است. این همه خبر خوب. تعداد مرگ و میر علامت آن است خبر وحشتناک اما به طور کلی خط است که هنوز هم خوب� Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که 109 نیویورک جان خود را از دست روز یکشنبه با توجه به COVID19.

روز شنبه در نیویورک در گزارش 84 مرگ و میر ناشی از رمان کروناویروس اولین بار از مارس 24 که کمتر از 100 نفر در یک روز از COVID19. در اوج شیوع بیماری در ماه آوریل بیش از 1000 نفر از مردم در حال مرگ روزانه از این بیماری کشنده در نیویورک است.

کومو به یاد می آورد گفتگو با مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که به او گفته بود که اگر دولت به نقطه ای که در آن کمتر از 100 نفر در حال مرگ روزانه در گیر او می تواند “تنفس آه امداد.” این رسمی نیست. من حتی نمی دانم اگر آن را 100 درصد دقیق است. اما در سر من من همیشه به دنبال به زیر 100. و زیر 100 نمی انجام هر گونه خوب برای کسانی که 84 خانواده ها هستند که احساس درد. اما برای من این فقط یک نشانه است که ما در حال ساخت پیشرفت واقعی و من احساس خوبی در مورد آن کومو گفته بود.

رمان coronavirus سخت-ضربه نیویورک و دولت را سلامت اقتصادی رو به وخامت گذاشته است و آن را دشوار و دردناک بازیابی مهم بدون کمک از دولت فدرال با توجه به صدای امریکا.
در آوریل کومو گفت که”ما در یک نقطه از نظر مالی که در آن ما یک دلار 10 (میلیارد) تومان به 15 میلیارد دلار کسری بودجه. ما باید واقعی مشکلات مالی در حال حاضر.”

دولت شمال شرقی 19.5 میلیون نفر دیده شده است که یک رکورد 1.2 میلیون نرخ بیکاری ثبت شده در ماه آوریل پس از این ویروس شروع به گسترش به سرعت و دولت متوقف شد آن غیر ضروری کسب و کار و نیروی کار برای جلوگیری از شیوع بیماری منجر به خشک شدن درآمد حاصل از این گزارش گفت:.

در مارس 25, سنای آمریکا به تصویب یک دلار 2.2 تریلیون بسته محرک به آدرس اقتصادی منفی تاثیر coronavirus. نیویورک که منجر ملت در تایید موارد و hospitalisations دریافت تنها 3.8 میلیارد دلار در این گزارش اضافه شده است.

این سازندگان: بسیاری از کسب و کار است فلج دولت رونق اقتصاد است که تا به حال تولید ناخالص داخلی بیش از 1.5 تریلیون دلار در سال 2017, با توجه به ایالت نیویورک حسابرسی وب سایت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de