دلار هنگ کنگ, مارس 24

‘حمله به شهر ‘استقلال’

  • در یک چالش جسورانه به سرزمین اصلی مقامات یک گروه کوچک از فعالان دموکراسی اعتراض خارج از پکن اصلی دفتر نمایندگی در شهرستان ها شعار “امنیت ملی قانون است و از بین بردن دو سیستم.”
  • “در آینده می توانید آنها را بازداشت کردن و سکوت هر کسی که آنها می خواهند به نام امنیت ملی است. ما باید برای مقاومت در برابر آن” معترض اوری Ng لیگ اجتماعی دموکرات گفت.

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن هزاران نفر که در سرپیچی از محدودیت های اعمال شده شامل Covid جمع شده بودند روز یکشنبه در اعتراض به پکن طرح به طور مستقیم اعمال قوانین امنیت ملی در این شهر است.

در بازگشت از ناآرامی های roiled مالی hub سال گذشته جمعیت فشار می آوردند شلوغ خرید منطقه خلیج کازوی که در آن شعارهای “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” و دیگر شعارهای تکرار را از طریق خیابان.

به رهبران حزب کمونیست خواستار استقلال برای چینی-اداره شهرستان در حال نفرت و پیشنهاد جدید امنیت ملی در چارچوب تنش پکن قصد “برای جلوگیری از, جلوگیری و مجازات” چنین عمل می کند. به عنوان گرگ و میش کاهش یافت و پراکنده standoffs شکست بین پلیس و تظاهرکنندگان در نوار و شب زنده داری منطقه Wan Chai در نزدیکی قلب کسب و کار منطقه است. این تظاهرات برای اولین بار پس از پکن پیشنهاد قوانین جدید در روز پنج شنبه تا به حال عمدتا فوت کردن آن, اما حوادث روز مطرح یک چالش تازه به پکن اقتدار آن را به عنوان تلاش برای اهلی عمومی مخالفت خود را سفت گرفتن بیش از شهرستان.

این قوانین امنیت نیز فرستاده لرز از طریق بازارهای مالی و کشیده ملامت از دولت های خارجی. “من نگران هستم که پس از اجرای امنیت ملی, قانون, پلیس بیشتر خواهد شد خارج از کنترل” گفت: Twinnie, 16, متوسطه, دانش آموز. — رویترز

در مورد قانون

پیش نویس قانون خواهد هموار کردن راه برای پکن به راه اندازی امنیت ملی موسسات در هنگ کنگ. این است که عمدتا به عنوان جایگزینی امنیت ملی, قانون, ماده 23 به حالت تعلیق در سال 2003.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله