ICMR: مطالعه reconfirms coronavirus بالاتر نرخ انتقال در میان تماس نزدیک

فعال COVID-19 تست از تماس نزدیک منجر به شناسایی و جداسازی را بدون علامت و قبل از علامت موارد در نتیجه جلوگیری از انتقال بیشتر. (PTI)

رمان cornonavirus بالاتر از نرخ انتقال در میان تماس نزدیک و در نتیجه بهداشت عمومی اقدامات فیزیکی, فاصله, شخصی, بهداشت و کنترل عفونت لازم است برای جلوگیری از گسترش آن به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مورد تأئید است. های این یافته ها از اولین خوشه SARS-CoV-2 عفونت در میان گردشگران ایتالیایی در یک مطالعه ICMR همچنین گفت تست از دید مخاطبین شناسایی شده عفونت در presymptomatic و بدون علامت موارد و تاکید کرد که این استراتژی را برای ردیابی و تست تماس نزدیک بسیار مهم است برای شناسایی اولیه و جداسازی مثبت بیماران برای جلوگیری از جامعه انتقال است. یک بررسی دقیق از خوشه SARS-CoV-2 عفونت در میان 16 گردشگران ایتالیایی و هندی انجام شد در ماه مارس-آوریل یک ICMR مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات پزشکی (IJMR) گفت.

یک گروه از 23, ایتالیایی, گردشگران رسیده دهلی نو در فوریه 21 و همراه با سه سرخپوستان بازدید از چند مکان های گردشگری در راجستان. یکی از اعضای این گروه 69 ساله, ایتالیایی, نر (index case) بود بستری در سوائی مرد سینگ (اس ام اس) کالج پزشکی در جیپور با علائم تب و سرفه و مشکل در تنفس در فوریه 29 و آزمایش مثبت برای عفونت است. او 70 سال که فاقد هر گونه علائم همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 و جدا شد و همراه با او.

اخبار مرتبط

باقی مانده 24 تن از اعضای گروه (21 ایتالیایی, سه سرخپوستان) بازگشت به دهلی نو در ماه مارس 2 سفر در قطار همان محفظه و قرنطینه بودند. همه آنها را در ابتدا بدون علامت است. خود را به گلو و بینی سواب جمعآوری شده در مارس 3 و 15 نفر از آنها (14 ایتالیایی و هندی) آزمایش مثبت و جدا شد. بنابراین با 3 مارس 17 از 26 شدند COVID-19 مثبت با یک حمله نرخ 65.4 درصد است.

از این 17 نفر نه نفر بودند علامتی در حالی که هشت نشان نداد علائم. نه که توسعه علائم شش تا به حال یک تب خفیف یکی بود به شدت و دو به شدت بیمار است.

“ميانه مدت بین بعد از تایید برای COVID-19 و RT-PCR منفی شد و 18 روز (محدوده: 12-23 روز). دو بيمار با درگذشت یک مورد مرگ و میر از 11.8 درصد است. این مطالعه reconfirms بالاتر از نرخ انتقال در میان تماس نزدیک و در نتیجه بهداشت عمومی اقدامات فیزیکی, فاصله, شخصی, بهداشت و کنترل عفونت لازم است برای جلوگیری از انتقال” راس تحقيقات سلامت بدن گفت.

“مطالعه ما خوشه نشان داد بالاتر حمله رای از آن گزارش شده در ادبیات موجود مانند الماس شاهزاده کشتی کروز (19.2 pc) و همانند شاهزاده کشتی کروز (16.6 pc)” که ICMR گفت: ممکن است با توجه به محیط بسته و قرار گرفتن در معرض مداوم به شاخص مورد در طول سفر خود را (به طور متوسط شش ساعت در روز به مدت هشت روز). به جز شاخص مورد سایر موارد بدون علامت در زمان تست و نزدیک به نیمی از موارد مثبت باقی مانده است بدون علامت در طول بیماری مطالعه برجسته شده است.

فعال COVID-19 تست از تماس نزدیک منجر به شناسایی و جداسازی را بدون علامت و قبل از علامت موارد در نتیجه جلوگیری از انتقال بیشتر. مسن و بیماران مبتلا به بیماریهای مزمن پیشرفت شدید و یا بیماری بحرانی گزارش شده در مطالعات دیگر. بسیاری از بیماران علامت دار به پیشرفت شدید یا بیماری بحرانی در خوشه بالا بود (3/9, 33.3 pc). مورد مرگ و میر نسبت (CFR) در بیاورد و خوشه شد 11.5 درصد است. “دلایل ممکن برای CFR بودن در سمت های بالاتر می تواند بالاتر از متوسط سن گروه از بيماران و وجود بیماریهای همراه” مطالعه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de