افزایش دولت اقدام لازم را در شرایط اضطراری وظیفه دادگاه برای اطمینان از پاسخگویی: عدالت DY Chandrachud

عدالت Chandrachud: ‘بدون در نظر گرفتن محدودیت دادگاه موظف به حفاظت از حقوق شهروندان” عدالت D Y Chandrachud گفت: این وظیفه دادگاه برای اطمینان از پاسخگویی و حفاظت از حقوق شهروندان است. (اکسپرس فایل عکس Nirmal Harindran)

نشسته دیوان عالی کشور قاضی دادگستری DY Chandrachud گفت: افزایش عمل در بخشی از دولت مورد نیاز است در طول اضطراری برای بهداشت عمومی از جمله به عنوان یک کشور در حال حاضر رو اما این وظیفه دادگاه برای اطمینان از پاسخگویی و حفاظت از حقوق شهروندان است.

صحبت کردن در یک وبینار برگزار شده توسط Nyaya فروم آکادمی ملی حقوقی مطالعات و تحقیقات حیدرآباد در موضوع “آینده از دادگاه مجازی و دسترسی به عدالت در هند’ روز یکشنبه گفت که همه شرایط اضطراری از جمله بحران بهداشت عمومی است که ما در “جلیقه قابل توجهی قدرت اجرایی”.

اخبار مرتبط

“در طول بحران بهداشت عمومی و افزایش اقدام دولت ممکن است لازم باشد برای حفظ بهداشت عمومی و رفاه. اما صرف نظر از دولتی اقدام و محدودیت آن است که بالاتر از همه, وظیفه دادگاه — مدنی و کیفری و قانون اساسی به حفاظت از حقوق شهروندان و اطمینان از دولتی و پاسخگویی و حاکمیت قانون” عدالت Chandrachud گفت.

با شیوع کروناویروس داشتن اختلال نه فقط زندگی عادی اما عدالت تحویل سیستم و همچنین عدالت Chandrachud که سران e-کمیته دیوان عالی کشور که با سرپرستي digitisation دادگاه گفت که مجازی جلسات دادگاه نمی تواند جایگزین و یا یک جایگزین برای فیزیکی دادگاه آن را به عنوان به منزله ستون فقرات از سیستم قضایی.

او گفت: virtual جلسات دادگاه آغاز شده به دلیل Covid-19 فرود بدون هشدار و “ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری”.

“من می خواهم برای منصرف کردن مردم از این ایده که مجازی جلسات دادگاه برخی از مرتب کردن بر اساس نوش دارو. ما تا به حال هیچ چاره ای در این بیماری همه گیر اما به توسل به این. آنها قادر نخواهد بود به جای فیزیکی جلسات دادگاه” او گفت:.

“ما تا به حال برای محافظت از کسانی که به دادگاه وکلای طرفین دعوا رسانه پرسنل و شبه قانونی و کارورزان” عدالت اضافه شده است.

دیوان عالی کشور تحت تعطیلی کامل با توجه به کروناویروس تهدید و معطوف به مجازی جلسات دادگاه در جهت حفظ این ویروس در خلیج و اطمینان از ایمنی از وکلای طرفین دعوا و قضات است. در بخشنامه صادر شده در مارس 23, دادگاه تا به حال معلق ورود وکلا و طرفین دعوا در داخل دادگاه محل و کارگردانی است که تنها در بسیار موارد فوری گرفته خواهد شد تا برای شنیدن. این موارد شنیده بودن توسط دادگاه بالا ویدئو کنفرانس بدون حضور شخصی از وکلا.

رفتن توسط ارشد, عدالت Chandrachud در خط است برای تبدیل شدن به رئیس دادگستری هند در نوامبر 9, 2022 و در دفتر باقی می ماند برای یک مدت دو سال.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de