هند به شدت کاهش قرار گرفتن در معرض به دولت آمریکا اوراق بهادار به $156.5 میلیارد دلار در مارس

غوطه در هند برگزاری اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده نیز می تواند تا حدودی نسبت به سقوط در روپیه یا بانک مرکزی رزرو سود به عنوان دارایی را با توجه به بازده بالاتر.

پس از افزایش برگزاری از دولت ایالات متحده اوراق بهادار برای دو ماه متوالی و هند به شدت کمرنگ آن قرار گرفتن در معرض توسط یک سرسام آور دلار 21 میلیارد تومان به 156.5 میلیارد دلار در ماه مارس است. آخرین برگزاری است همچنین کمترین میزان در 11 ماه. در مارس سال گذشته همان بود در USD 155.3 میلیارد, با توجه به داده ها از وزارت خزانه داری ایالات متحده.

بانک مرکزی هند اقدام به خرید این اوراق قرضه. ژاپن بيشترين مواجهه با دولت آمریکا اوراق بهادار با منابع به لحن تومان 1.271 تریلیون و به دنبال آن چین با دلار 1.081 تریلیون دلار و انگلستان با دلار 395.3 میلیارد دلار است.

اخبار مرتبط

هند برگزاری کاهش 21 میلیارد تومان به دلار 156.5 میلیارد دلار در پایان ماه مارس. قرار گرفتن در معرض در یک رکورد تومان 177.5 میلیارد دلار در ماه فوریه و دلار 164.3 میلیارد دلار در ماه ژانویه است. در ماه دسامبر نگه داشتن ارزش دلار 159.2 میلیارد داده ها نشان داد.

از نظر قرار گرفتن در معرض هند است که در موقعیت 13.

یک مقام رسمی گفت: RBI سرمایه گذاری در دارایی های خارجی به عنوان بخشی از آن مشخصاتش مدیریت نقدینگی. مانند هر سرمایه گذار آن را نگه می دارد و خرید و فروش آنها را بسته به ارزش و نقدینگی نیاز دارد. آن را نیز نگه می دارد در حال تغییر ترکیب سرمایه گذاری خارجی به طور رسمی اضافه شده است. این را می توان اشاره کرد که روپیه بود که با چکش تا اواسط ماه مارس به دلیل نگرانی بیش از COVID-19.

در این هفته به 20 مارس فارکس زن سبک و جلف کاهش یافت و بیشتر در عنوان بسیاری از 12 سال به لحن تومان 11.98 میلیارد دلار به بانک مرکزی فروخته دلار برای دستگیری اسلاید از روپیه که تا به حال حتی کاهش یافته و به یک رکورد کم از 78 دلار در میان یک پرواز از سرمایه از بازارهای نوظهور به پناهگاه های امن.

غوطه در هند برگزاری اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده نیز می تواند تا حدودی نسبت به سقوط در روپیه یا بانک مرکزی رزرو سود به عنوان دارایی را با توجه به بازده بالاتر. RBI سخنگوی نیست پاسخ دادن به یک تماس از PTI.

دلار و دیگر دارایی های دولت شروع به میان آنهایی که مورد نظر برای سرمایه گذاری با فروپاشی استاندارد طلا یا برتون وودز اصول در اواخر 1970s و بانک مرکزی نقل مکان کرد و به کسری ذخایر سیستم. پس از دلار آمریکا/T-صورتحساب امن ترین دارایی کلاس برای هر بانک مرکزی با وجود گرفتن یکی از بالاترین بازده.

بانک های مرکزی از جمله RBI دنبال اصل SLR (ایمنی نقدینگی و بازگشت) برای تصمیمات سرمایه گذاری خود را. مانند همتایان خود در کشورهای دیگر RBI به پیروی از اول ایمنی نقدینگی دوم رویکرد و بازگشت سرمایه گذاری به عنوان سومین معیار.

هند ذخایر ارز خارجی افزایش یافت دلار 1.73 میلیارد دلار 487.04 میلیارد دلار در این هفته به تاریخ 15 مه است که معادل 12 ماه از واردات با توجه به RBI داده است. بین 1 آوریل و مارس 15 ذخایر ارز خارجی افزایش یافته تومان 9.2 میلیارد دلار است. در هفته منتهی به 8 مه ذخایر رسید با دلار 4.23 میلیارد تومان 485.31 میلیارد دلار است. آن را لمس کرده بود و عمر بالا از دلار 487.23 میلیارد دلار در این هفته به 6 مارس پس از آن افزایش یافت دلار 5.69 میلیارد دلار است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de