هند در میان 10 بدترین ضربه COVID-19 ملل به عنوان موارد پرش; مسافرت هوایی بازگشایی

هند گزارش دیگری 6,977 موارد مصرف کل آن ot 138,845 با توجه به اطلاعات دولت با وجود این جهان طولانی ترین مستند های اعمال شده در مارس نخست وزیر نارندرا. مجموع مرگ و میر گذشت 4,000.

افزایش موارد جدید در آمد که برخی از کسب و کار و سفر دوباره باز تحت یک مرحله جدید از ملی coronavirus مستند.

برخی از مسافران و خدمه برنامه ریزی شده به هیئت مدیره پرواز روز دوشنبه در دهلی نو فرودگاه گفت: خلق و خوی در ترمینال بود و حزن انگیز به عنوان نیروهای امنیتی به اجرا سخت اجتماعی فاصله هنجارها و مسافران ملبس به ماسک.

در حالی که دولت فدرال است و نه اصرار داشت که مسافران در قرنطینه می شود و پس از پروازهای خود را, برخی از کشورهای در حال اجرا خود را قرنطینه اقدامات ایجاد سردرگمی در میان مسافران.

“پرواز به دیدار خانواده من تقریبا احساس می کند مانند من ورود به یک جنگ منطقه, این ماسک و دستکش است که اضافه کردن به استرس” گفت: Subham دی یک مهندس رفت و آمد به شمال شرقی ایالت آسام.

راه آهن هند نیز گفت: این امر اجرا اضافی 2,600 ویژه قطار در 10 روز آینده برای کمک به نزدیک به 3.5 میلیون رشته کارگران مهاجر به خانه های خود.

ناگهانی مستند اعلام کرد در مارس 24 چپ میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در تلو تلو خوردن با گزینه ای دیگر اما به پیاده روی برای رسیدن به خانه گاهی اوقات بیش از 1000 متر (620 مایل).

ده ها هزار نفر دستمزد روزانه کارگران از دست داده اند شغل خود را در شهرستانها و یا چپ چرا که آنها ترسیده بودند به زندگی در زاغه های شهری منطقه گزارش شده است که نرخ بالای عفونت در دو ماه گذشته.

بیش از 100 نفر از آنها نیز فوت کرد – یا در حوادث و یا از طریق خستگی محض در راه خود به خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de