نپال گزارش بالاترین تک روز coronavirus خروش; مجموع موارد عبور از 650-علامت

تعداد کل افراد آلوده رمان coronavirus صعود به 675 در نپال.

نپال روز دوشنبه ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus موارد با 72 عفونت های جدید با در نظر گرفتن مجموع COVID-19 شمارش به 675 در کشور, سلامت, مقامات گفت. نپال که تا به گسترش آن در سراسر کشور مستند تا ژوئن 2 شامل گسترش مرگبار coronavirus است که در میان ملل است که حداقل تعدادی از موارد مرگبار COVID-19 با چهار مرگ و میر.

تعداد کل افراد آلوده رمان coronavirus صعود به 675 در نپال پس از 72 مورد گزارش شد که بالاترین تعداد از تایید انتقال ویروس در یک روز, با توجه به وزارت بهداشت و درمان و جمعیت.

اخبار مرتبط

بیست و شش نفر از Rautahat منطقه سه هر از کاتماندو Dhanusha و Kapilvastu مناطق مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای ویروس وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. بیست و سه نفر از Bara منطقه دو از Saptari و یکی از Bardiya آزمایش COVID-19 مثبت وزارت افزود که شش مرد و یک زن از دیلخ منطقه و چهار از Banke منطقه نیز یافت می شود coronavirus مثبت است.

این کشور گسترده مستند های اعمال شده در مارس 24, باقی خواهد ماند موثر تا 2 ژوئن. نپال تمدید تعلیق در تمام پروازهای داخلی و بین المللی تا ژوئن 14. افزایش coronavirus موارد باعث شده است تا دولت به مهر و موم در دره کاتماندو و تحمیل محدودیت کامل بر مردم وارد شهرستان پایتخت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de