‘هیچ عید در خانه ما’: پاکستان خانواده سوگواری قربانیان سقوط

به جای این زوج که ازدواج کرده بود برای 54 سال در میان 97 نفر کشته شدند که یک هواپیمای ایرباس A320 که توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان, سقوط یک محله کراچی – پاکستان بدترین فاجعه هوایی از سال 2012.

“ما برگزار شد و بسیاری از تماس تعمق با پزشکان و خانواده … بزرگترین نگرانی ما این بود که آنها ساخته شده سفر با خیال راحت گفت:” پسر خود را, اینم تو س که به جای استقبال از پدر و مادر خود را برای عید فطر تعطیلات خود را چیدن از طریق خرابه پرواز PK8303 دعا برای یک معجزه است.

“من در ماشین من و به دنبال دود و آمبولانس گفت:” س.

“هنگامی که من تو را دیدم این منطقه متوجه شدم که این امر می تواند یک معجزه اگر آنها تا به حال ساخته است.”

وجود دارد دو تن از بازماندگان پردازنده این هواپیما در حالی که هیچ مرگ و میر گزارش شده بر روی زمین در پر بسته بندی شده محله از چند داستان خانه های مجاور لبه شرقی میدان هوائی بین المللی کراچی که در آن هواپیما پایین آمد.

بیش از دو دوجین خانه آسیب دیده بودند به عنوان هواپیمای roared در ترک یک درهم و برهم کردن از قطع کابل برق و در معرض میلگرد – شکسته بال استراحت در برابر طرف خانه یک موتور بر روی زمین در این نزدیکی هست.

این سوخت جت مجموعه ای از خرابه به آتش کشیده همراه با خانه ها و وسایل نقلیه, ارسال دود سیاه به آسمان خبر دادهاند.

جمعیت با عجله به سایت بستگان جستجو برای عزیزان نجات کارگران و کنجکاو. نمرات آمبولانس و آتش-موتورهای ماجرا باریک باقی مانده هم ریخته خیابان.

یکی از نجات کارگر به رویترز گفت دو بدن بودند با ماسک اکسیژن ، بدن بسیاری از خرابه کشیده شد سوخته فراتر از به رسمیت شناختن.

People carry the coffins of husband and wife who were killed in a plane crash, during a funeral in Karachi, Pakistan May 23, 2020. REUTERS/Akhtar Soomro

مردم حمل تابوت زن و شوهر بودند که در سقوط هواپیما کشته شدند طی یک مراسم تشییع جنازه در پاکستان مارس 23 سال 2020 است. رویترز/اختر سومرو

هواپیمایی, مدیر اجرایی گفت: روز جمعه آخرین پیام خلبان نشان داد یک مشکل فنی. یک تیم از ایرباس است که با توجه به ورود روز دوشنبه به بررسی یک PIA سخنگوی گفت.

“آنها به شما ارائه تمام کمک های ممکن از جمله رمز گشایی از جعبه سیاه” سخنگوی خان با اشاره به پرواز ضبط داده ها.

فریاد و آتش

شهيد احمد 45 بود در فرودگاه منتظر مادر خود می رسند. هنگامی که او به محل سقوط او را دیدم امدادگران بازیابی بدن و مردم گرفتن عکس های سلفی.

“وجود دارد هیچ یک مسئول در محل, مردم, مشغول, نما, برای, تصاویر,” گفت: یک پریشان احمد که از دست مادرش, Dishad بیگم, 75 بود که آن هم پرواز به کراچی برای عید.

پس از تمیز کاری سایت و عدم پیدا کردن مادرش, احمد رفت و به دنبال او در بیمارستان است.

“وجود دارد هیچ لیست یا مرده مجروح در هر یک از بیمارستان های آن همه هرج و مرج و سوء مدیریت” گفت: احمد sobbed به عنوان او بازگو مصیبت.

“در جستجوی مادر ما بدن یک کابوس بود.”

یکی از بازماندگان مهندس محمد زبیر گفت: Geo News خلبان آمد پایین به زمین به طور خلاصه لمس پایین کشیده تا دوباره.

Soldiers look at the debris of a plane after it crashed in a residential area near an airport in Karachi, Pakistan May 22, 2020. REUTERS/Akhtar Soomro

سربازان نگاهی به بقایای هواپیما پس از سقوط در یک منطقه مسکونی در نزدیکی یک فرودگاه در شهر کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است. رویترز/اختر سومرو

او اعلام کرد او را به یک دوم سعی کنید در مدت کوتاهی قبل از سقوط هواپیما زبیر گفت: از بیمارستان.

“من می توانم شنیدن فریاد از تمام جهات. بچه ها و بزرگسالان است. همه من می توانید ببینید آتش کشیده شد. من نمی توانستم هر نفر – فقط گوش خود را از فریاد,” او گفت:.

س گفت: خانواده اش هنوز در شوک است.

“وجود دارد هیچ عید در خانه ما,” او گفت:.

س گفت: او در زمان برخی از راحتی از دانستن پدر و مادر او همیشه می خواست می شود با هر یک از دیگر.

“هر آنچه که اتفاق افتاده هر دلیلی پشت, آن, آنها همیشه می خواست می شود با هم. در پایان آنها با هم بودند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de