‘بدون نیاز به اقتصادی دولت بسته به جزر و مد بیش از COVID بحران’: Uddhav Thackeray snubs BJP تقاضا

maharashtra corona update Uddhav Thackeray تاکید شده نیاز به اضافی ایجاد امکانات بهداشتی و درمانی را به مردم همراه با توزیع مواد غذایی سبوس دار است.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray رد کرده است مخالف بی جی پی تقاضا برای یک بسته از دولت به جزر و مد بیش از COVID-19 بحران گفت که قبلی چنین اقداماتی تا به حال موفق به ارائه هر گونه منافع ملموس. در طول یک آنلاین جلسه روز یکشنبه CM تاکید کرد نیاز به اضافی ایجاد امکانات بهداشتی و درمانی را به مردم همراه با توزیع مواد غذایی سبوس دار است.

“قبل از آن بسته به ارزش lakhs از کرور روپیه داده شد اما تاثیر بسیار کمی بود بر روی زمین را ببینید,” او گفت:.

اخبار مرتبط

در ضمن سانتی متر و گفت: ‘مهاتما Jyotirao Phule Jan Aarogya طرح’ از دولت را در حال حاضر پوشش همه مردم ارائه آنها به دنبال درمان در ثبت نام بیمارستان.

اظهار نظر در این دولت تلاش برای کمک به رشته کارگران مهاجر Thackeray گفت: “ما در حال گرفتن خوب مراقبت از این کارگران و بلیط های خود را کرایه نیز به عهده دولت است. ما حتی با دادن وعده های غذایی در فقط 5 روپیه در هر صفحه تحت دولت شیو Bhojan طرح”.

او گفت: حدود 5 تا 6 لاخ کارگران از کشورهای دیگر در حال ارائه صبحانه و دو وعده غذا در خانههای امن.

“دولت هرگز احساس هر بار از این کارگران اما آنها می خواستند برای رفتن به صفحه اصلی متحده و پس از گرفتن به دلیل تحریم ها تقریبا هفت لاخ کارگران فرستاده شده اند پشت در 481 Shramik قطار,” او گفت:.

Thackeray گفت: آیا اتحادیه دولت پرداخت 85 درصد از هزینه بلیط برای این کارگران و یا تاخیر آن, Maharashtra دولت پرداخت 100 درصد از کرایه برای بلیط به ارزش بیش از 85 تومان کرور.

“با وجود تقاضای ما برای عامل 80 (Shramik ویژه) قطار یک روز ما در حال گرفتن تنها 30 تا 40 قطار برای فرستادن کارگران بازگشت به کشورهای خود را,” او گفت:.

در مجموع 3.80 لاخ کارگران مهاجر شده اند تقبل قایق از آب عبور تا به مرزهای کشورهای خود را و یا به ایستگاه های راه آهن در بیش از 32,000 ST اتوبوس که هزینه 75 تومان کرور روپیه CM گفت.

او گفت: در مجموع 70,000 صنایع شده اند مجاز به ادامه عملیات در میان مستند و 50000 تا از آنها در واقع شروع عملیات با شش لاخ مردم است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de